Сьогодні о 22.00  глядачі 1+1 побачать новий обмін дружинами в проекті Міняю жінку. У новому випуску взяли участь схожі за звичками у побуті родини, але різні за ставленням до сімейного життя та кохання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як конфлікти впливають на здоров'я та як їх уникнути

Участь у випуску візьме родина, яка проживає у сонячній Одесі. Мама Олександра – домогосподарка, але в минулому вона працювала танцівницею в нічному клубі. На роботі вона і познайомилася зі своїм чоловіком Сергієм, викладачем в автошколі. Разом вони виховують двох діток - Поліну та Софію. Зважаючи на те, що пара вже сім років у шлюбі, вони загрузли в буденних справах. Саша часто згадує своє безтурботне життя, адже зараз вона лише готує, прибирає та доглядає за дітьми. Закохані часто сваряться через дрібниці, втративши взаєморозуміння.

Ще одними учасниками проекту стали члени родини з Краматорська  Донецької області. Мама Анна – також домогосподарка, як і її колега по обміну, тато Сергій займається ремонтами квартир. У шлюбі вони виховують двох синів – Олексія та Дмитра. Незважаючи на багаторічний шлюб, вони зберегли ніжні почуття одне  одного та родинний затишок. Закохані постійно намагаються влаштовувати сюрпризи та дивувати одне одного.

За умовами проекту, перші три дні учасниці житимуть за правилами нової родини, а потім введуть свої. 

Анна, потрапивши до родини в Одесі, поділиться своїм рецептом щасливого подружнього життя та навчить нового чоловіка, як зберегти кохання протягом років:

«Щастя – не у прибиранні квартири чи приготуванні їжі. Важливіше спілкування з рідними людьми. Потрібно цінувати рідних так, наче живеш останній день, і тоді рутина не завадить почуттям», - говорить Анна.    

Олександра в Краматорську вперше за довгі роки відчує себе вільною від тягаря хатніх обов’язків поруч з турботливим чоловіком. Проте, чи зможе вона прийняти нову модель сімейних стосунків, телеглядачі дізнаються вже сьогодні ввечері.

Чи зможе родина з Одеси зрозуміти, в чому полягає родинне щастя та перейняти сімейні цінності, щоб змінити своє життя на краще, дивіться у новому випуску реаліті Міняю жінку сьогодні о 22.00 на 1+1.

Нагадаємо, за правилами проекту, три дні мама живе за законами нової сім’ї, а потім має можливість змінити їх, впровадивши свої. Після шести днів родини зустрічаються, діляться враженнями та намагаються змінити своє подружнє життя на краще.

До речі, зараз триває кастинг на 14 сезон проекту «Міняю жінку». Щоб стати учасником наступного сезону, потрібно заповнити анкету на сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знайти спільну мову з дітьми-підлітками