Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
У маленькому, але гордому, провінційному містечку разом живуть інтелігентна бабуся Іраїда Степанівна, її доросла донька Олена та вже майже доросла онука Олеся. Серйозна та відповідальна Олена працює на керівній посаді у будівничій фірмі та фінансово утримує всю родину. Їй доводиться протистояти двом творчим натурам – Іраїді, яка все життя співала романси зі сцени, та Олесі, котра відмовляється отримувати технічну освіту та йде вчитися на фотографа. Ситуація в родині геть виходить із ладу, коли одного дня Олеся з’являється на порозі... з юнаком, і оголошує, що він відтепер житиме з нею. До того ж особисте життя самої Олени зазнає запаморочливих змін, коли вона знаходить своє справжнє кохання.
Пн-Ср
22:45
Новин про цей проект, поки що, немає.
Але в нас є дуже багато цікавих новин про інші проекти телеканалу 1+1, зірок шоу-бізнесу, моду та красу.
Всі новини
Актуальні новини
Психологічний тест по картинці з будинками "Як ви дивитесь на світ"

Психологічний тест по картинці з будинками розповість про ваше світосприйняття та вкаже, що вам можна змінити в житті. Уважно подивіться на домівки зверху. Оберіть ту, яка вам подобається найбільше.

День Ольги: вишукані привітання з Днем ​​ангела

День Святої Ольги за церковним календарем відзначається 6 разів на рік. 24 липня — день святої Ольги рівноапостольної, великої княгині Київської. У цей день заведено вітати дівчат та жінок, що мають ім'я Ольга з днем ангела.

Танцююча вокалістка: Олександра Заріцька розповіла про заняття танцями в дитинстві і про те, чим дивуватиме у «Танцях з зірками»

Олександра Заріцька розповіла, чим буде дивувати у шоу «Танці з зірками» та побатлувала з Русланою Писанкою в денному шоу «Твій день».