UA RU

Між нами, дівчатами

Між нами, дівчатами - лірична комедія від творців серіалу Свати. Головну роль у найбільш жіночому серіалі сезону зіграла Юлія Меньшова.

Серіал Між нами дівчатами знято для жінок і про жінок. У центрі історії - три жінки сімейства Сайко, які проживають разом у квартирі в провінційному місті Семиозерськ: Олеся (Наталія Скоморохова), її мама Олена (Юлія Меньшова) і бабуся Іраїда Степанівна (Галина Петрова). Різний вік, різні характери, різні погляди на життя... Але є дещо спільне і крім кревного зв'язку – відсутність особистого жіночого щастя. Чоловік Іраїди Степанівни давно помер. Оленин чоловік, батько Олесі, років десять тому пішов із сім'ї, а Олена так і не вийшла заміж. Тільки в Олесі є друг, Нікіта, - але дівчина його існування приховує. Саме Нікіта стає причиною того, що усталене життя сім'ї Сайко руйнується....

"Серіал "Між нами дівчатами" - це історія про просте життя простих жінок, де повсякденність показано з легким гумором. Як і в "Сватах", ми хотіли показати долі звичайних людей, тих, хто поруч із нами, в даному разі - життя трьох жінок однієї сім'ї. Я впевнений, що багато глядачок упізнають себе в образах наших героїнь, адже безліч ситуацій узято з приватного життя його творців", - каже Андрій Яковлев, продюсер і один зі сценаристів серіалу, керівник підрозділу "Кіно Квартал".

Зовсім скоро на каналі 1+1 стартує новий український серіал Хозяйка - дивись онлайн з 1 лютого! 

читати більше

Схожі програми

СидОренки-СидорЕнки
У 40 епізодах нового серіалу ти дізнаєшся про перипетії в житті двох українських родин — СидОренків та СидорЕнків. Вони мають різний соціальний статус, проте дещо їх все ж таки об’єднує — через 16 років однофамільці дізнаються, що їхніх дітей переплутали у пологовому будинку.
читати більше
Папік 2
Пн-Чт
20:40
Папік 2
Папік 2
Лірико-комедійний серіал від Студії «Квартал 95»
Щосуботи
22:15
Дикі
Дикі
Дикі - новий сериіал на 1+1
Дивись відео
Свати
Свати
«Свати» — український комедійний серіал від студії «Квартал 95». У центрі сюжету життя двох протилежних родин: сім’ї Будько — вихідців з села, та родини Ковальових — справжніх інтелектуалів із великого міста. Кожна серія — нова гумористична історія про таких різних сватів, стосунки яких будуть кардинально змінюватися, але незмінним залишаться якісний гумор та легка атмосфера стрічки. Насолоджуйся переглядом теплого сімейного серіалу разом із близькими людьми!
читати більше
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю