Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
модель, модель XL, другий сезон шоу, реаліті,плюссайз,бодіпозитив, модель XL другий сезон, модель на 1+1 Це реаліті-шоу від каналу 1+1 змусить кожну жінку повірити у силу своєї вроди. Серед безлічі пишних красунь на проект Модель XL потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, актор Богдан Юсипчук та відома у світі латвійська модель Тетяна Мацкевич. Учасниці проекту змагаются між собою і полюблять себе такими, якими вони є, заради великої мрії – стати успішною моделлю plus-size. Їм під силу зруйнувати стереотипи про жіночу красу!  
Дивись відео
Анонс

Судді модель XL

Тетяна Мацкевич

Відома у світі модель plus size.

Небажання відповідати загальноприйнятим стандартам краси допомогло Тетяні позбутися комплексів і повернути впевненість у собі. Полюбивши себе такою, яка вона є, вона не тільки побудувала успішну кар'єру моделі, але і знайшла жіноче щастя. Зараз 31-річна жінка – кохана дружина і мати двох дітей.

«Мені дуже приємно, що до України теж почав проникати тренд бодіпозитиву, який вже давно популярний у світі. Я мрію, щоб люди почали сприймати дівчат зі здоровою повнотою нарівні з худими. Адже не всі можуть відповідати стандартам «90-60-60». Через гени та особливості організму ми всі різні. Я вважаю, ми на межі революції стандартів краси, яка вже сталася в Європі та скоро відбудеться і в Україні», – говорить Тетяна.

Катя Осадча

Відома ведуча та модель.

Катя Осадча — ведуча проектів «Світське життя», «Голос. Діти» та «Голос країни» на 1+1. Із власного досвіду знає тонкощі роботи у модельному бізнесі, адже працювала в ньому з 13 років.

«Цей проект про те, як перетворити свої недоліки у переваги. Ми покладемо початок модельному бізнесу плюс-сайз в Україні. Я дуже тішуся, що тепер у дівчат із пишними формами буде мета, адже вони зрозуміють, що навіть якщо вони не можуть бути 36 розміру, тому що природа створила їх іншими, то все одно можуть стати моделями, якщо попрацюють над собою», – стверджує Катенина Осадча.

Андре Тан

Успішний український дизайнер.

Андре Тан не лише судить учасниць проекту, й а шукає серед них майбутню зірку українського модельного бізнесу. Дівчатам доведеться пройти цікаві та складні випробування, щоб отримати головний приз – стати обличчям його першої колекції для дівчат із формами «A.Tan+»

«Проблема в тому, що українські жінки мало вірять у себе. Майже кожна жінка, яка приходить до мене на примірку, говорить, що вона зараз худне. Дівчата, не картайте себе, живіть звичайним життям. Купіть сукню більшого розміру і кайфуйте від життя!», – говорить дизайнер.

Богдан Юсипчук

Володар титулу "Містер світу", модель, актор

Богдан Юсипчук дивиться на жіночу красу по-особливому. 

"Я думаю, що жінка повинна приймати себе такою, якою вона є, це по-перше. Але по-друге, постійно вдосконалюватися. Себе треба любити, бо коли сам себе не любиш, інші також не полюблять", - стверджує суддя. 

Більше програм