Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

«1+1» запускає проект, учасницями якого стануть жінки з пишними формами

Учасниці нового реаліті-шоу вперше на українському телебаченні кинуть виклик суворим стереотипам краси.

Телеканал «1+1» починає роботу над новим реаліті, учасниці якого вперше на українському телебаченні кинуть виклик суворим стереотипам краси в індустрії моди.

Героїнями проекту стануть 10 дівчат plus-size, які змагатимуться за можливість отримати «квиток» у модельний бізнес.

Дівчата з пишними формами виконуватимуть різноманітні завдання та боротимуться з власними комплексами під наглядом суворого та професійного журі, своїм прикладом доводячи, що природна краса – це не тільки здоров’я, але і привабливість, жіночність та сексуальність.

Долаючи випробовування на проекті, учасниці з пишними формами навчатимуться любити власне тіло, ламати стереотипи, боротися з власними упередженнями, а також розширюватимуть сучасні стандарти вроди. 

Новий реаліті-компетішн зніматиме «1+1 Продакшн» за німецьким форматом Curvy Supermodel. У Німеччині з успіхом пройшов перший сезон проекту та готується другий. Також реаліті за форматом Curvy Supermodel виходитиме у Польщі цієї осені.

Проект покликаний не тільки зламати застарілі стереотипи краси у світовій моді, але і допомогти боротися з «професійною» хворобою моделей - анорексією. Крім того, через досвід учасниць програми звичайні жінки долають власні комплекси, навчаються приймати своє тіло, яким воно є, відчувати власну привабливість та стають впевненішими у собі.

Варто зазначити, що моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект телеканалу «1+1» покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.

Прийняти участь у проекті може будь-яка українка з пишними формами віком від 18 до 32 років. Щоб взяти участь у кастингу та позмагатися за звання найкращої української моделі plus-size, необхідно заповнити анкету на сайті каналу «1+1».

Модель XL
Повні епізоди
Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.