Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Серіал Наші пані у Варшаві - історія про те, як чотири українські дівчини вирушають у Європу в пошуках щастя і ліпшого життя. 

Серіал Наші пані у Варшаві - історія про те, як чотири українські дівчини вирушають у Європу в пошуках щастя і ліпшого життя. 

Наші пані у Варшаві
Людмила Барбір: Цікаво подивитися, якими нас бачать поляки
Скоро на телеканалі 1+1 виходить польський серіал Наші пані у Варшаві. Людмила Барбір озвучила одну з чотирьох головних героїнь українською. «Вона захоплена чистим наївним коханням і повністю в ньому розчинилася, - розповідає ведуча про свого персонажа. - На першому етапі їй не пощастило з чоловіком. Вона готова забути про себе, про свій розвиток, їхати за кордон у Польщу заробляти гроші для нього». Людмилі спочатку навіть важко було працювати через внутрішнє обурення щодо долі героїні. Та протягом серіалу наївна дівчина має усвідомити, ким вона є насправді.
Показати більше
Показати менше

Головні героїні серіалу Наші пані у Варшаві з легкістю і гідністю долають різноманітні, часом досить нелегкі, життєві ситуації.

Поліна втратила у Львові своє модельне агентство, збанкрутувала через нечесну гру партнера. У Львові у неї залишилися батьки і син.

Інтелігентну і стриману скрипачку Уляну звільнили з оркестру, щоб звільнити місце для доньки одного з музикантів. Щоб виїхати в Польщу, героїня змушена була продати свій улюблений інструмент - скрипку.

Третя героїня Оля їде в Європу за бажанням свого хлопця.

У Польщі дівчата зупиняються у своєї подруги Світлани, яка заробляє на життя клінінговими послугами. 

Український дубляж серіалу Наші Пані у Варшаві виконали відомі українські актори та ведучі.