Герої серіалу «Нескінченне кохання», який незабаром стартує на 1+1, черговий раз доводять – щирому коханню під силу здолати будь-які перешкоди на своєму шляху. Також рекомендуємо вам переглянути й інші гарні фільми на цю актуальну тему. 

«Нескінченне кохання» / Kara Sevda (2017)

Кемаль живе в родині середнього достатку, головна цінність якої – любов одне до одного. Дивно уявити, що між Кемалем і Ніхан, дівчиною зі світської заможної родини Стамбула може зародитися сильне взаємне почуття. Але так воно і трапляється! Чи зможуть вони бути разом? Адже їх світи – такі різні, і доля готувала зовсім інший сюжет для кожного з них. Дивіться гостросюжетну мелодраму Нескінченне кохання на 1+1 вже незабаром, і вірте, що кохання все переможе!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкрасивіші пари турецьких серіалів (фото)

«Титанік» / Titanic (1997)

Героїня Кейт Уінслет належить до кола аристократії – бідної, але гордої. Щоб налагодити матеріальне становище родини, її мати організовує шлюб із заможним та впливовим чоловіком. На борту легендарного «Титаніка» дівчину настільки вражає контраст між бідними та багатими, що вона закохується у простого хлопця, бідного художника (Леонардо Ді Капріо).

«Брудні танці» / Dirty Dancing (1987)

У легендарному романтичному фільмі, який прославляє красу танцю та його владу над серцями людей, дівчина з заможної родини закохується у хлопця, який працює викладачем танців у пансіонаті, де вона відпочиває з батьками. Молодих людей об’єднує не тільки пристрасть до запальних ритмів – вони обоє намагаються вийти за рамки, встановлені долею: він мріє припинити викладати і стати відомим танцівником, а дівчині нудно йти за сценарієм слухняної гламурної ляльки.

«Нотінг Хіл» / Notting Hill (1999)

Він – власник маленької книгарні в районі Нотінг Хіл у Лондоні. Вона – зірка світового масштабу, відома актриса, кумир мільйонів. Одного разу вони зустрічаються: поки вона приглядається до цього кумедного скромного чоловіка, він взагалі не може повірити в те, що поруч з ним справжня селебріті!

«Розумник Вілл Хантінг» / Good Will Hunting (1997)

Звичайний бідний хлопець, сирота (Мет Деймон), має енциклопедичну ерудицію і вражаючі розумові здібності – але задовольняється простими роботами, на кшталт прибиральника чи будівельника. Повірити в себе та розправити  крила йому допомагають талановитий психотерапевт (Робін Уільямс) і заможна дівчина, студентка престижного університету, в якому герой фільму миє підлогу.