та улюблену червону помаду вдало доповнить ніжна зачіска. У моді 2018-ого - найпростіші варіанти плетіння, легкі хвилі, пучки та низький хвіст. Який варіант буде найбільш вдалим для вас - читайте далі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 зачіски, котрим не страшна шапка

ЛЕГКІ ХВИЛІ

Таку зачіску можна зробити за допомогою вирівнювача. Накрутіть максимально природні та навіть трішки недбалі завитки та злегка збризніть волосся спреєм. Легкі хвилі підкреслять лінії обличчя, а романтичні завитки волосся біля щік зроблять акцент на ваших очах. 

Фото: instagram.com/nadyadorofeeva

Фото: instagram.com/alina_frendiy

НИЗЬКИЙ ХВІСТ АБО ПУЧОК

Така зачіска більше пасуватиме жінкам із маленьким обличчям та невисоким чолом. Зафіксуйте волосся резинкою або шпилькою. Можете витягнути декілька пасм біля щік і злегка накрутити їх. Низький хвіст личитиме жінкам із густим та пишним волоссям, а пучок - модницям із тонким та неслухняним волоссям. 

Фото: instagram.com/dianagloster

Фото: instagram.com/blaireadiebee

ВІЛЬНА КОСА

Плетіння залишається популярним у 2018-ому. Таку зачіску можна зробити як вдома, так і у салоні. Заплетіть легку косу або колосок - і ви виглядатимете неперевершено! Також актуально робити плетіння, зібравши усе волосся. 

Фото: instagram.com/alina_frendiy

Фото: instagram.com/dianagloster

ЕФЕКТ «МОКРОГО» ВОЛОССЯ

Така зачіска підійде для особливого заходу. Вона красиво виглядатиме у власниць будь-якого типу волосся. Оберіть хороший фіксуючий гель, нанесіть його на корені і далі по всій довжині волосся. Зробіть акцент на губи та створіть ідеальний вечірній лук. 

Фото: zefir.ua

ПРИКРАСИ ТА СТРІЧКИ

Аксесуари для волосся стали особливо популярними у 2018-ому. Прикрасити модний пучок та хвіст можна за допомогою витончених стрічок та бантиків. 

Фото: instagram.com/blaireadiebee

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модна зачіска у стилі Наді Дорофеєвої: Поради стиліста