Початок - час великих змін та оновлення. Починаючи рік, важливо навести лад у всьому: домівці, шафі та гардеробі. Таке генеральне прибирання допоможе позбутися непотрібних речей, що одразу подарує «нове дихання», відчуття свіжості та гармонії. Однак куди віднести непотрібні речі? Ми підготували для вас добірку гарних ідей, що допоможуть подарувати речам друге життя. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як реалізувати плани на Новий рік: 5 простих кроків

1. Благодійність. Якщо у вашому гардеробі є кілька зайвих суконь, не поспішайте відносити їх на смітник. В Україні існує чимало благодійних організацій, куди можна віднести непотрібний одяг, наприклад Червоний хрест або Соціальне партнерство

2. Сайти. Мабуть, у кожного після закінчення новорічних свят з'явилися подарунки, застосування яким ви не можете знайти. Це можуть бути парфуми, аксесуари, предмети побуту тощо. Аби не викидати якісні речі, можна подарувати їм нове життя. Перелічені інтернет-портали допоможуть вам позбутися непотрібних речей: сервіс Шафа, проект МурахиSolidarity shop.

3. Соціальні мережі. На своїй сторінці у Фейсбук та Інстаграм ви можете розповісти друзям про те, що продаєте або віддаєте певну річ, розповісти про її стан та вік. Крім того, у соціальних мережах є багато спільнот, які забезпечують можливість обміну та продажу речей. Вони будуть раді вашим старим речам, до прикладу, спільнота Віддам Продам і Подарую

4. Соціальні заклади. Не забувайте, що віддати непотрібні дитячі іграшки та одяг ви завжди можете у дитячі будинки, інтернати, церкви чи лікарні. Непотрібна вам річ може принести радість іншому!

5. Bookcrossing. Це явище давно не нове, однак досі користується популярністю. Bookcrossing полягає у тому, що ви залишаєте книгу у людному місці: кафе, парк, вокзал, громадський транспорт. Інша людина може забрати її собі і прочитати, натомість залишивши свою книгу. Крім того, старі книги можна віддати у Фундацію Дарини Жолдак або Книжковий ринок на Петрівці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як задобрити Жовтого Собаку: Прикмети на Новий рік