Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
новий,інспектор,фреймут Ще на етапі зйомок програма «Новий інспектор Фреймут. Міста» викликала значний суспільний резонанс і реакцію міської влади. Ольга Фреймут отримала тисячі запрошень від українців приїхати з перевіркою до їхнього міста. Під час інспекцій телеведуча не тільки вказує на помилки в роботі закладів різних сфер, а й дізнається подробиці життя мерів міст.

Ще на етапі зйомок програма «Новий інспектор Фреймут. Міста» викликала значний суспільний резонанс і реакцію міської влади. Ольга Фреймут отримала тисячі запрошень від українців приїхати з перевіркою до їхнього міста. Під час інспекцій телеведуча не тільки вказує на помилки в роботі закладів різних сфер, а й дізнається подробиці життя мерів міст.

Новий інспектор Фреймут
Перевірка еліти міста Маріуполь. Новий інспектор Фреймут. Міста – 8 серія, 4 сезон
Агент Ольги Фреймут поспілкується з мером Маріуполя Вадимом Бойченко. Пан Вадим не приховує власні статки. Ви дізнаєтеся, скільки коштує його костюм та команда змусить міського голову зробити неочікуване зізнання.
Показати більше
Показати менше
Обраний плейлист
Новий інспектор Фреймут 4 сезон 8 випуск
1 із 5 відео

В проекті «Новий інспектор Фреймут. Міста» телеведуча Ольга Фреймут перевіряє кожне місто за п'ятьма критеріями: освіта, безпека, їжа, медицина та еліта. Таємні агенти починають перевірки задовго до приїзду телеведучої.

У кожному випуску програми Ольга Фреймут покаже все, що вразило її за 48 годин, проведених в місті. Заклади, які пройшли перевірку, отримують звання «Гордіть міста» або «Ганьба міста» - в залежності від якості послуг, що надаються. Разом з командою експертів вона дасть поради, як зробити життя в місті комфортнішим для простих українців.

Ще на етапі зйомок програма «Новий інспектор Фреймут. Міста» викликала значний суспільний резонанс і реакцію міської влади. Ольга Фреймут отримала тисячі запрошень від українців приїхати з перевіркою до їхнього міста.

Під час інспекцій телеведуча не тільки вказує на помилки в роботі закладів різних сфер, а й дізнається подробиці життя мерів міст.

Більше програм