UA RU

Я купував штани замість іграшок: Дзідзьо розповів про своє дитинство

©© 1plus1.ua

Тренер-дебютант п'ятого сезону Голосу. Діти прикрасив обкладинку глянцю.

У неділю, 26 травня, о 21:00 на телеканалі 1+1 відбудеться довгоочікувана прем'єра дитячого вокального проекту Голос. Діти. П'ятий сезон обіцяє відкрити глядачам неймовірно сильні дорослі голоси юних вокалістів.

Напередодні прем'єри зірковий тренер проекту і кумир дітей Дзідзьо прикрасив обкладинку і поділився з читачами «Телескоп» враженнями від зйомок у проекті. Артист у тренерському кріслі вперше, і зазначив, що відчуває велику відповідальність перед учасниками, і шукає в свою команду сильних вокалістів і особистостей. На сліпих прослуховуваннях наставник орієнтувався на власні відчуття.

«Тут ти не бачиш виконавця, і тому, крім того, що чуєш вокальні дані, повинен спиратися тільки на власні внутрішні відчуття, щоб вибрати дитину, якій зможеш допомогти рухатися далі не тільки в проекті.

Тому що це досвід на все життя. Дуже важливо не зашкодити», - каже співак.

Кумир дітей відповів і на запитання про бороду, яке цікавить багатьох.

«До моєї бороди вже всі звикли, ніхто не сприймає її як ознаку солідності.

Навпаки - це ознака доброти.

Довгий час у мене була штучна борода, у мене від неї навіть алергія на шкірі почалася. Ніколи не думав, що відрощу таку красиву справжню бороду».

Також артист розповів про своє дитинство, згадав, що завжди відчував себе дорослішим за свій вік, навіть замість іграшок в дитинстві купував одяг та взуття. На запитання про те, як він зрозумів, що дитинство закінчилося, відповів:

Дитинство не може закінчитися. Потрібно зберегти в собі дитину, тому що у неї чисті і прозорі наміри.

Дзідзьо дав декілька порад батькам стосовно того, як допомогти талановитій дитині.

«Багатьом мамам і татам потрібно навчитися слухати свою дитину, щоб вчасно зрозуміти, хоче вона виступати на сцені чи ні. Всьому свій час і таланти проявляються. Головне завдання – не закрити здібності дитини. Не потрібно змушувати дитину і тиснути на неї».

Повне інтерв'ю тренера Голос. Діти-5 шукайте у новому випуску журналу «Телескоп».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Я можу навіть укусити», — відвертий Дзідзьо

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю