Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

31 березня припиняється трансляція «1+1» на старому супутнику

31 березня прийом та перегляд українських каналів буде можливим тільки за новими супутниковими параметрами. Зробіть декілька простих кроків у налаштуванні свого тюнеру – і залишайтеся з нами!

До уваги абонентів супутникового телебачення!

31 березня мовлення всіх телеканалів на старому супутнику  (AMOS-2) припинено, тому вам потрібно негайно переналаштувати свій тюнер. Зробіть це сьогодні та допоможіть своїм родичам і знайомим. Це достатньо просто зробити самостійно, або ж можете звернутися за допомогою до майстра.

Для зручності абонентів сьогодні, 30 березня, з 14:00 запрацює телефонна гаряча лінія 8282. 

Прийом супутникового телебачення ведеться через тюнер. Тюнер – це невеликий пристрій, під’єднантий до телевізора. Моделей тюнерів чимало – інструкції з їхнього переналаштування на новий супутник та базу даних майстрів супутникового телебачення в різних населених пунктах, до яких можна звернутись за необхідністю, знаходиться за посиланням.

Щоб переналаштувати тюнер самостійно, потрібно зробити декілька простих кроків.

На передній панелі тюнера знайдіть назву моделі вашого пристрою. Після цього знайдіть його в списку тюнерів і скористайтеся відповідною відео- або текстовою інструкцією.

Якщо не вдається налаштувати тюнер власноруч за допомогою інструкцій, перевірте у меню інсталяції параметри, які ви бачите нижче, або скористайтеся допомогою майстра. Знайти майстра у вашому місті можна знайти за допомогою форми на сайті.

Якщо вашого тюнера немає у списку, можливо, він належить до моделі, що не дуже поширена на ринку, або до застарілих моделей. У цьому випадку пропонуємо скористатись загальною інструкцією або звернутись по допомогу до майстра.

На сайті telemaster.com.ua інформація буде оновлюватися у формі текстових і відео інструкцій для телеглядачів. Відповіді на найпоширеніші питання шукайте за посиланням.

Технічні параметри супутника у 2017 році для всіх каналів групи 1+1 медіа (ASTRA 4A (Sirius 2/3, Sirius 4), транспондер B3):

– Супутник - Astra 4A (SES Sirius)

– Орбіта – 5o сх. д. (E)

– Частота – 11766 МГц

– Символьна швидкість – 27,5 Мсимв/с (MSymb/s)

– Поляризація – горизонтальна (H)

– FEC – ¾

– Модуляція – DVB-S (QPSK)

2017-03-30
Топ новини
Новини
Новини