До «Арґументу-Кіно» завітає режисер документальної стрічки, номінованої від України на «Оскар»

Вночі з 5 на 6 березня о 01:20 у програмі «Арґумент-Кіно» ітиметься про документальну стрічку «Українські шерифи».

Поділитися:

У розмові Володимира Войтенка з режисером Романом Бондарчуком ітиметься про його документальну стрічку «Українські шерифи», яка претендувала від України на «Оскара», та про ігровий дебютний повнометражний фільм «Вулкан».

Також у програмі – розповідь про результати цьогорічних оскарівських перегонів, про кіноконтексти шестиразового оскарівського лавреата, фільм реж. Демієна Шазела «Ла-Ла Ленд», і традиційно – розгорнута інформація про кінотеатральні новинки: американську драму «Джекі» з Наталі Портмен, німецьку комедійну драму «Тоні Ердман», американський фентезійний пригодницький «Конґ: Острів черепа», данську драму «Війна» й американський горор «Байбаймен».

А ще – телеесеї про автора культових козацьких анімаційних пригод, режисера Володимира Дахна, й також культову кримінальну комедію братів Коенів «Виховання Аризони», що вже 30 років на екранх.

Роман Бондарчук народився 1982 року в Херсоні. Закінчив режисерський факультет Університету Карпенка-Карого. Cтворив низку короткометражних ігрових і документальних фільмів, а також музичних кліпів. Режисер повнометражної документальної картини «Українські шерифи», що має низку престижних фестивальних нагород і висувалася від України на здобуття «Оскара» в категорії «Найкращий іншомовний фільм». Нині завершує роботу над своєю першою ігровою повнометражною стрічкою «Вулкан». Є арт-директором Міжнародного фестивалю документального кіна Docudays UA.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю