UA RU

Хазяйка: Варченко розповіла, як з театральної акторки перетворилася на телезірку

Зараз Варченко залучена у багатьох  телевізійних проектах, найпопулярніший з яких серіал на каналі 1+1.

Виконавиця ролі Наташі у серіалі Хазяйка Катерина Варченко в один момент з акторки "Молодого театру" перетворилася на телезірку.

Зараз "шахтарка з Аніканово" залучена у багатьох  телевізійних проектах, головний з яких серіал Хазяйка на каналі 1+1.

У 2011 році дівчина закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Працює у "Новому Драматичному театрі на Печерську" та "Молодому театрі". Незважачи на свій юний вік, Катя вже заміжня. Розпис, до речі, відбувся під час зйомок серіалу.

"Ми поставили будильник, я пам'ятаю, на 8 ранку. Розпис був о 9. Він одягнув футболку Game over, я – футболку з Мікі Маусом", - згадує Катя.

Обранець Радченко  - актор "95 квартала" Анатоль Фон-Филандр.

"Нещодавно він відзнявся у пародії на Шерлока, де зіграв Моріарті. Тепер дуже багато дівчат йому пишуть".

"Мамою" Варченко також  стала на знімальному майданчику. У Хазяйці в неї з'явився одразу 11-річний син Єгор.

"Коли я пробувалась на Хазяйку, і не сподівалась, що мене затвердять на головну роль. І нарешті - мені подзвонили і запропонували роль Суворової у Хазяйці. Я "пройшла проби" у дітей і партнерів по майданчику (усміхається.), хоча власних дітей ще не маю".

А ось із коханим по знімальному майданчику Сергієм Радченко Катя ходила у одну школу в місті Прилуки.
"Я був у старших класах, вона молодша за мене. Але на танці разом ходили", - розповідає Радченко і зізнається: грати кохання із знайомою дівчиною було легше.

Чи пробачить Наташа Олександру зраду і з ким залишиться Саша, дивіться сьогодні у серіалі Хазяйка - 17 серія від 29.02.2016 на нашому сайті.

Хазяйка – новий серіал виробництва 1+1 продакшн. Cценарій написала українська письменниця Ірина Чернова, переможниця премії "Коронація слова", відома читачам під псевдонімом Люко Дашвар. Більше інформації дивіться на офіційному сайті.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю