UA RU

Хлопчик прийшов на «Голос. Діти 3», щоб стати героєм для батька-воїна АТО

©© 1plus1.ua

Протягом року юний музикант переживав за тата, який воював в зоні АТО.

Вперше в історії «Голос.Діти» на сцені заспівало тріоЗа лаштунками дитячого талант-шоу «Голос. Діти 3» 11-річний Денис Родін розповів про хвилювання на сцені та свої стосунки з батьком.

Пісня One Republic «Love Runs Out» принесла Денису Родіну можливість долучитися до команди Потапа.

За словами юного вокаліста, вибір композиції – це був складний процес. Хлопчик переконує, що саме від вибору пісні залежало його майбутнє на проекті.

Я хочу вибачитися перед One Republic, адже я трохи змінив їхню пісню. Проте зараз я в команді Потапа. Я дуже радий, – каже Денис.

Для Дениса Родніна музика – це порятунок від депресії. Протягом року юний музикант переживав за тата, якого забрали в АТО.

Коли я дізнався що мій тато в АТО, я ні з ким не говорив. Вже рік як він повернувся. Ви б бачили, який я був тоді радий. Це була найкраща подія у моєму житті – каже Денис Родін.

За словами юного музиканта, другою найкращою подією у його житті став «Голос. Діти 3».

Мій тато – для мене герой, і я хочу бути героєм для нього. Я прийшов на шоу, щоб мій батько ще більше мною пишався, – заявив вокаліст.

Зауважимо, що на сцені «Голос. Діти 3» Денис Родін зробив ще одне зізнання – його вчителька сольфеджіо раніше навчала музиці зіркового тренера Тіну Кароль.

Нагадаємо, що нещодавно 1plus1.ua писав, що донька відомої телеведучої прийшла на шоу «Голос. Діти 3».

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю