Ведучий програми "Світ навиворіт" на каналі "1+1", відомий мандрівник Дмитро Комаров став першим європейським журналістом, якому вдалося розговорити єдину в світі людину-дерево.

Людина-дерево живе в Індонезії. Чоловік страждає на невідому хворобу, через яку руки і ноги поступово перетворюються на "коріння". Він роками ховався від репортерів і взагалі не давав інтерв'ю. Комаров став першим за останні роки, кому вдалося вивести людину-дерево на відверту розмову.

"Він єдина на планеті людина, яка заживо перетворюється на "дерево". Народився нормальним, жив як усі, але потім з'явилися невеликі бородавки. Спочатку він майже не звертав на них увагу. Одружився, народилися діти, і в принципі все було добре. Але в один момент процес появи бородавок стрімко посилився", - розповідає Дмитро.

Утворення на руках і ногах людини-дерева зовні нагадують нігті. Але їх настільки багато, що кінцівки виглядають як справжні корені. Через ці нарости індонезієць насилу ходить і майже не може користуватися руками.

Де живе людина-дерево, Дмитро з оператором розшукали дивом. Було відомо лише те, що він живе на самому густонаселеному острові планети - Яві. Тому українці колесили від одного населеного пункту до іншого, поки не знайшли його будинок.

"Дивитися на нього дуже страшно. Дуже боляче і шкода. Ти просто не віриш, що це насправді може статися з людиною", - не стримує емоцій Комаров.

Сповідь людини-дерева дивіться цієї неділі , 27 квітня, у програмі "Світ навиворіт". Початок - об 11:00.