У рік Собаки світові політики показали свою любов до наших чотирилапих друзів. Французький президент, британська королева та екс-президенти США - усі вони в захваті від своїх домашніх улюбленців, охоче проводять із ними час і навіть беруть їх із собою на важливі переговори. 

На телеканалі 1+1 теж дуже полюбляють тваринок. Зіркові телеведучі обожнюють своїх улюбленців і постійно демонструють це в соцмережах, викладаючи фото зі своїми товаришами.

ЄГОР ГОРДЄЄВ І ДЖУМ

Стосунки між Єгором Гордєєвим та Джумом являють собою класичну чоловічу дружбу без зайвих сентиментів.

Пес Гордєєва дуже публічний та соціальний. Уперше в історії українського телебачення Джум стрімив зі стін національного телеканалу. Собака-оператор Єгора Гордєєва вів трансляцію ранкової програми Сніданок з 1+1.

ДМИТРО КОМАРОВ, ПАПУГА ТА ЗМІЯ

У мандрах ведучому Світ навиворіт припали до душі змії та папуги, і він дав собі обіцянку взяти їх додому.

Дмитро Комаров поки не має часу для папуги, тому що він прокидається з першими променями сонця і кричить.

Ведучий тревел-шу Світ навиворіт зізнався, що якби він був ведучим ранкового шоу, то папуга був би досить корисним. Та, як правило, він затримується на роботі до пізньої ночі, тож мати пернатого друга не дуже доречно. Зате ведучого є улюблена собака брата і навіть диво природи під назвою аксолотль у сестри.

ОЛЕКСАНДР ПОПОВ ТА БЕНДЖАМІН

Ведучий Сніданок з 1+1 неодноразово радував глядачів телеканалу 1+1 та колег, беручи песика Бенджаміна на роботу. 

Олександр Попов активно ділиться знімками свого чотирилапого друга в соцмережах. У гіперактивного песика вже навіть з’явилися особисті фанати, які слідкують за фото та відео Бенджі.

ЮЛІЯ БОРИСКО ТА БОНО

В 2010 році у житті Юлії Бориско  з'явився справжній боксер і разом вони вже 5 років. Підтягнутого хлопця с високим лобом та карими очима одразу полюбили дівчата. 

Зараз на варті спокою тендітної ведучої ТСН. Ніч 45-кг  живої ваги. Свої можуть звертатися до нього Боночко та Боняра. За словами Бориско він завжди дружньо вітає алкоголіків та на ура сприймає шалених велосипедистів, але дуже не любить міліцію.

СОЛОМІЯ ВІТВІЦЬКА ТА МЕЛ

Три роки тому чоловік Влад Кочатков познайомив дружину Соломію Вітвіцьку з маленьким золотавим клубочком.

Влад обрав собі  щеня саме цієї породи, адже лабрадори дуже добрі та енергійні, - каже Соломія.

Під час зустрічей з ведучою ТСН Мел своє щастя не стримує і вже порвав не одні панчохи.