UA RU

Могилевська розчулює новим кліпом, присвяченим Кузьмі (відео)

Неймовірно душевно!

Сьогодні тренер Голосу. Діти та переможниця минулого сезону оновлених Танців з зірками Наталія Могилевська презентувала довгоочікуваний кліп на композицію Personal Jesus. Цю роботу зірка присвятила культовому українському музиканту Андрію Кузьменку, з яким у неї були приятельські стосунки.

Нове відео позбавлене спецефектів. У ньому немає нічого зайвого. І це лише загострює увагу на душевності пісні та емоціях Могилевської. У кліпі вона стоїть на сцені, а в залі за її виступом спостерігає «Кузьма».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влад Яма розповів про тиранічний характер Могилевської

Нагадаємо, Наталія виконувала Personal Jesus на паркеті Танців з зірками, зізнавшись, що це одна з найбільш знакових пісень у її житті.

«Кузьма був моїм кумиром. Він був дуже справжнім. Я цього не розуміла. Через 10 років після того, як ми припинили працювати в Шансі, я подзвонила йому і сказала: «Я хочу попросити в тебе пробачення, якщо якимось-чином образила тебе». Кузьма сказав: «Ти що! Все гаразд!». Через два місяці його не стало.

Він був людиною, яка ніколи не показали би, що всередині щось не так. Завжди як пожартує! Але що стояло за цим гумором, якої глибини переживання! Ніхто насправді не встиг його розгледіти», — пригадала Могилевська.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю