UA RU

MONATIK написав зворушливе звернення до своїх підопічних

©© 1plus1.ua

Зірковий тренер щиро поділився своїми переживаннями із шанувальниками.

13 листопада відбувся перший ефір нового етапу шоу «Голос.Діти 3» – активні «вокальні бої». Боротьба за участь у проекті стала ще більш напруженою.

За новими правилами зіркові тренери Тіна Кароль, MONATIK і Потап сформували зі своїх підопічних трійки для «вокального бою», після якого шлях на проекті продовжує лише один учасник.

MONATIKMONATIK і Горбунов влаштували вокальний конкурс серед тварин серйозно підійшов до «вокальних боїв» і вирішив мотивувати команду. Окрім значків-талісманів, які отримали всі учасники, тренер подарував своїм підопічним особливу форму.

Наставник дуже болісно відреагував на бої. На своїй сторінці в Instagram він написав зворушливе звернення до дітей, що вибули, та до своїх прихильників.

Вчора був вечір неймовірних переживань! Я давно не відчував таких емоцій, такого почуття тривоги і відповідальності. Як же мені складно розлучатися з дітьми, які вибрали мене своїм тренером.

MONATIKПотап і MONATIK розповіли про дівчат, з якими вони хотіли одружитися по-батьківськи дав настанови учасникам, які закінчили участь у проекті. Тренер попросив запам’ятати всі поради та уроки, правильно користуватися здобутими знаннями заради музики, яка живе в кожній дитині.

Дякую, що я мав змогу працювати з кожним із вас. Ви найбільш талановиті діти, яких мені доводилося зустрічати. З вірою і повагою до кожного з вас! Все лише починається!

Перший ефір вокальних боїв видався надзвичайно драматичним. Ніхто з учасників не був готовий залишити проект. Несподіванкою став виступ Варі Кошової, який довів до сліз її зіркового татуся та змусив Потапа ніяковіти.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю