Ніні Цнобіладзе, Наіле Ібрагімова, Кемі Оке і Анна Кукса заспівали разом із Джамалою на її концерті (відео)

14 травня на «1+1» глядачі побачили сольний концерт переможниці «Евробачення-2016» Джамали під назвою «I Believe in U».

Поділитися:

Спеціальними гостями грандіозного концерту стали підопічні співачки у проекті «Голос країни-7» на телеканалі «1+1».

Одним із фінальних номерів стало виконання Джамалою та її підопічними з «Голосу країни-7» Наіле Ібраімовою, Ніні Цнобіладзе, Анною Куксою та Кемі Оке композиції «You’re Made of Love».

Окрім учасників «Голосу країни», гостями концерту стали Pianoboy Дмитро ШуровПісня Дмитра Шурова стала саундтреком до документального фільму «Діти перемоги» на «1+1» та фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, які заспівали із Джамалою хіт «Злива», а також гурт «Сальто назад».

Нагадаємо, що 12 травня у Палаці спорту шоу відкрила учасниця команди Джамали у сьомому сезоні музичного проекту «1+1» грузинка Ніні Цнобіладзе. Дівчина уперше представила на одному із найбільших концертних майданчиків України три авторські пісні.

Також свій сольний проект LAUD презентував улюбленець Джамали із попереднього сезону «Голосу країни» Влад Каращук. Хлопець також виконав три авторські пісні українською мовою. Саундпродюсером проекту став відомий електронний музикант Роман Черенов aka Morphom.

Нагадаємо, цими днями у Києві відбувається кастинг вокальних проектів телеканалу «1+1» «Голос країни» та «Голос.Діти». Взяти участь можуть діти віком від 7 до 14 років та дорослі старші 18 років. Найближчі відкриті кастинги відбудуться 13-14 та 20-21 травня. Заповнити анкету можна на сайті.