Новий Інспектор Фреймут отримав безпрецедентну кількість скарг на українські пологові будинки

Новий Інспектор Фреймут отримав безпрецедентну кількість скарг на українські пологові будинки

Глядачки надіслали команді проекту близько тисячі скарг і запрошень перевірити медичні установи в різних містах України.

Поділитися:

Після випуску Нового Інспектора Фреймут, присвяченого українським пологовим будинкам, глядачки надіслали команді проекту близько тисячі скарг і запрошень перевірити медичні установи в різних містах України.


Тема виявилася неймовірно актуальною і викликала великий резонанс в соціальних мережах. Сторінки Інспектора і офіційний сайт буквально вибухнули листами схвильованих глядачок, які поспішали поділитися своїми історіями, пов'язаними з пологовими будинками, і запросити Ольгу Фреймут зі знімальною групою в своє місто.


Так, географія заявок на проведення інспекцій охоплює сотню українських міст - від мільйонників до маленьких районних центрів, а кількість досягає тисячі.

Глядачки не тільки запрошували Інспектора у своє місто, але й висловлювали свою підтримку проекту і надію на те, що Ольга Фреймут допоможе змінити ситуацію в пологових будинках на краще. Загальна аудиторія програми про пологові будинки склала більше 3.5 мільйонів телеглядачів, а частка за аудиторією 18-54 (вся Україна) - 14.0%.

Влада також відреагували на резонансну програму, і на наступний день в проблемних пологових будинках почалися перевірки. Трагічна історія героїні програми Олени, яка втратила дитину у Київському пологовому будинку №4, також не залишилася непоміченою. На скарги команди Інспектора прокуратура відреагувала і викликала потерпілу на допит, а також направила перевірку в пологовий будинок №4. Інспектор буде і надалі стежити за розслідуванням цієї резонансної справи, і допомагати Олені встановити справедливість.

Команда Нового Інспектора Фреймут запрошує всіх глядачів стати автором ідей нових інспекцій. Надіслати особисту історію, рекомендацію по відвідуванню об'єкта або скаргу можна на електронну адресу: inspectorfreimut@ukr.net


Нагадаємо, проект Новий Інспектор Фреймут в кожній програмі знаходить і нагороджує Народної премією професіоналів сфери обслуговування, які часто залишаються без належної уваги.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю