Обираємо корисну сметану: поради Констянтина Грубича у "Сніданку з 1+1"

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Як правильно вибрати якісну сметану: прості поради
Freepik

Як обрати якісну сметану: на що варто звертати увагу.

Поділитися:

Сметана — унікальний продукт для слов'янської кухні. Більше ніде у світі вона не має такої популярності, як у Східній Європі. Завдяки цьому галузь її виробництва гарно розвинена в Україні, а на полицях магазинів завжди є широкий асортимент товару. Та не все так просто: не вся сметана має високу якість. Як обрати якісний продукт, пояснив Костянтин Грубич у "Сніданку з 1+1"який виходить у будні з 06:30 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна та на YouTube.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧому печиво може бути небезпечним для здоров'я: пояснення Костянтина Грубича у "Сніданку з 1+1"

Чому сметана корисна

"Сметана — надзвичайно корисний продукт, адже в ньому є все. Він підвищує апетит та нормалізує мікрофлору", — головний технолог групи молочних компаній Наталія Васильєва.

Як обрати якісну сметану: прості поради

  1. Домашня сметана із ринку не має гарантованої безпеки. Невідомо, чи виробник дотримувався належних умов приготування, а тому Констянтин Грубич радить споживати продукт ліцензійної якості.
  2. На магазинних полицях часто поряд зі сметаною є так званий сметанний продукт. Його утворюють з використанням шкідливих рослинних жирів.
  3. У складі якісної сметани мають бути лише вершки та закваска.
  4. Справжня сметана на пакуванні не може мати варіацій назві, по типу "сметанка" чи "сметаночка".
  5. Термін придатності має бути не більше 7 днів.
  6. Якість сметани можна перевірити за допомогою гарячої води. Справжня сметана має розчинитися в окропі, а якщо є домішки, то їх буде видно у розчині.

Сметана

Фото: Freepik

Дивіться "Сніданок з 1+1" по будням з 07:00 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна та на YouTube, а також "Сніданок. Вихідний" у суботу та неділю з 6:30 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

"Сніданок з 1+1" в соцмережах:

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі