UA RU

Офіційний телевізійний оператор Ланет.TV: Як дивитись ТБ після кодування супутника

©© Фото: freepik.com

На які зміни чекати глядачам?

Новини супутникових телеканалів вже декілька місяців знайомлять глядачів з інформацією, що кодування супутникового сигналу комерційних українських телеканалів стрімко наближається. Так, частоти супутникових каналів для телеглядачів зашифрують вже у січні 2020 року.

В Україні велика частина абонентів супутникового ТБ не платить за перегляд комерційних телеканалів. Але що робити пересічному українцю, коли немає сигналу на супутнику, але хочеться продовжувати дивитись улюблені канали? Серед відключених від супутникового телебачення абонентів знайдуться ті, які спробують обійти кодування. Втім, нові частоти українських каналів не можна розблокувати хакерськими способами.

Альтернатива – це інтернет-телебачення, яке надає можливість дивитись ТБ онлайн на різних пристроях та будь-де. Легальний перегляд ТВ-каналів на теренах нашої держави забезпечують компанії, які мають статус «офіційний телевізійний оператор»: провайдери супутникового телебачення України та провайдери кабельного й інтернет-телебачення, які уклали договори з медіа групами.

Для чого кодується сигнал? Основна причина – боротьба з піратством, котре завдає величезних збитків компаніям. Нові параметри супутникового ТБ дозволять власникам медіагруп робити більш якісний контент, адже телеканали інвестують багато ресурсів у виробництво та закупівлю програм, телешоу, серіалів. У 2019 році основні медіа групи вже почали транслювати деякі свої канали в HD-якості та продовжують поповнювати список телеканалів високої чіткості HD.

Як це – дивитись ТБ через Інтернет?

1. Висока якість зображення дає можливість, наприклад, дивитись 1+1, зокрема улюблені фільми, ніби в кінотеатрі. До слова, у бібліотеці Ланет.TV – понад 200 каналів, третина з них – у високій якості HD.

2. Електронна телепрограма, яка завжди під рукою, тобто на екрані. Ви не забудете, що хотіли дивитись телеканал, де траслюють улюблене музичне шоу чи передачу.

3. Функція батьківського контролю не дозволить вашим дітям дивитись телеканал вночі, коли на каналі показують дорослий контент.

4. У сервісі інтернет ТБ працює система пошуку, яка допомагає знайти та дивитись бажаний фільм чи будь-що інше на розважальних каналах українського ТБ.

5. Ви можете переглядати всі українські канали онлайн на декількох пристроях одночасно: окрім телевізора, можна під’єднати смартфон, планшет та комп'ютер.

6. Також ви маєте можливість дивитись ТБ онлайн від Ланет.TV у тестовому режимі. Ви можете переглядати IPTV українські канали та оцінити швидкість та якість сервісу до того, як підключати платне ТБ.

Сервіс Ланет.TV пропонує користувачам легкий спосіб легально переглядати трансляції каналів в Україні та надасть можливість дивитись онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2+2, НЛО TV та інші.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю