Прем'єра нового серіалу "Родичі" уже 14 березня на "1+1"

Прем'єра нового серіалу "Родичі" уже 14 березня на "1+1"

Дивіться 8-серійну історію на 1+1

Поділитися:

У четвер, 3 березня, відбувся допрем'єрний показ нового 8-серійного серіалу Родичі (Родственнички) виробництва "Студії Квартал 95", прем'єра якого відбудеться 14 березня о 21.00 на "1+1".

На показі були присутні режисер, продюсер та один із авторів сценарію серіалу Андрій Яковлев, актори, що виконували головні ролі – Катерина Кістень, Віра Кобзар, Дмитро Суржиков, їх друзі та журналісти.

Творці серіалу відмітили, що зйомки тривали 4 місяці, що складає 67 знімальних днів.  Знімали переважно у Київській області, а ролі писались багато в чому під акторів.

Найдовшими та найважчими виявились сцени у батьківському домі. Не обійшлось у серіалі і без дубляжу.

Справа в тому, що ми знімали до жовтня, і деякі сцени, у яких за сюжетом літо, ми знімали осінню. За сценарієм нам потрібно було падати з катамарану у холодну воду, і у цій сцені нам допомагали дублери. Правда, на акторів теж вилили відро холодної води, - відмітила актриса Катерина Кістень.

Нагадаємо, що за сюжетом заслужений пенсіонер Михайло Іванович Воропаєв живе один у заміському будинку, у якому колись жила його дружня сім'я – дружина і троє дітей: старша Леся, середній син Ігор і молодший Сергій. Дружина Михайла Івановича померла приблизно 10 років тому, діти роз'їхались ще раніше. І врешті-решт батько розуміє, що сини посварились давно, багато років не спілкуються один з одним і просто розігрують перед батьком нормальні сімейні стосунки. За допомогою хитрощів Михайло Іванович намагається примирити рідних братів, і врешті-решт зрозуміти – коли між братами трапиться розлад і що стане його причиною.

Головні ролі виконали українські актори – Віра Кобзар, Катерина Кістень, Віталій Іваненко, Олеся Жураківська. Голову родині зіграв Олександр Фіклістов, а ролі братів Ігора та Дмитра – Дмитро Суржиков і Джемал Тетруашвілі.

Над серіалом працювала велика творча команда студії Квартал 95. Продюсери проекту –Володимир Зеленський, Андрій Яковлев, Борис Шефір та Сергій Шефір.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю