UA RU

Саундтрек до серіалу Школа від гурту CLOUDLESS потрапив до сотні українського чарту Shazam

Гурт зніматиме перший кліп.

26 вересня в серіалі Школа відбулася прем’єра синглу гурту CLOUDLESS «Відчувати», на яку артисти вже планують знімати кліп буквально днями. 

Це буде перший кліп для гурту, до цього вони випускали лише лірик-відео.

Під час прем’єри треку у серіалі його одразу «зашазамили» понад 2 000 слухачів і на сьогодні трек в сотні українського чарту Shazam.

Для зйомок у новому кліпі CLOUDLESS на пісню «Відчувати» у хлопців є ідея запросити одну з героїнь серіалу «Школа». Яку з чарівних дівчат хочуть запросити і яку роль вона має виконувати в кліпі - поки що тримають в секреті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Viber з’явилися стікери з акторами серіалу Школа

Пісні молодих і амбіційних CLOUDLESS лунають в серіалі «Школа» не вперше. В першому сезоні серіалу вже стали улюбленими для глядачів треки «Вдень і Вночі», «Між Світами», «Злітай», «Starlight», «Небо на Стелі» та «Outro».

На думку музикантів гурту Євгена Тютюнника і Антона Панфілова, пісні гурту дуже органічно перекликаються з темами, які цікавлять аудиторію серіалу «Школа». Цікаво, що одна з пісень "Starlight" після того, як прозвучала в серіалі, одразу ж опинилася на 2 місці в ТОП українського iTunes і трималася в чарті кілька днів!

Про що пісня «Відчувати» зі слів музикантів і авторів Євгена та Антона:

"Не обов’язково говорити про почуття, не обов’язково бути фізично поруч, не обов’язково робити безглузді вчинки, чи доводити щось собі чи іншим. Найважливіше - відчувати. На відстані. Попри повну відсутність можливості бути разом з людиною, до якої виникають почуття. Попри реальність, що труїть зсередини та ззовні стосунки і людей, що прагнуть бути разом. Достатньо просто відчувати одне одного і від цього бути настільки близькими духовно, що не потребувати більше нічого"

Все це про про нову музичну композицію «Відчувати» від гурту CLOUDLESS і найвищий вияв любові, яка не має кордонів, яка не має ні віку, ні статі, і закликає не обмежуватись стереотипністю і бути відкритим до почуттів зовсім по-новому. Коли важливо просто відчувати і дозволяти відчути себе.

Саме «Відчувати» є першим синглом, що розпочинає роботу над новим альбомом CLOUDLESS.

Дивіться другий сезон серіалу Школа з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі 1+1.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю