UA RU

Базовий шкільний гардероб: Що має бути у шафі дівчат і хлопчиків

1plus1.ua підказує, як зробити шкільний шопінг приємним і для батьків, і для дитини.

Важливо, щоб дитина ходила до школи Готуємося до школи: Що потрібно придбати заздалегідьіз задоволенням. Чудово, якщо це задоволення їй даруватиме, зокрема, зовнішній вигляд. Тож вибір одягу – вельми серйозний етап підготовки до навчального сезону.

ЯК ВИБРАТИ ШКІЛЬНУ ФОРМУ

Усе залежить від того, яку саме форму «бачить» на школярах заклад, де навчається ваша дитина. Та не залежно від фасону та кольору шкільного одягу, батькам варто звертати увагу передусім на якість тканини, якість швів та підкладки вбрання. Бажано, щоб форма була пошита з натуральної тканини (хоча б на 55%), тоді дитина почуватиметься в ній цілком комфортно.

_

Власним досвідом вибору шкільної форми з нами поділилася ведуча «Сніданку з 1+1» Марина Леончук, син якої цього року вперше йде до школи: «Мій Гордій йде в перший клас – і для мене це доволі хвилюючий етап. Батьки не могли дозволити собі купувати мені багато гарного одягу, хоча в школі не було форми. Тож мені хочеться, щоб мій син мав гарний вигляд. Він бачить, що я цьому приділяю багато уваги та, до речі, допомагає з вибором моїх образів».

Гордію я вже встигла придбати одяг, зокрема шкільну форму – темний низ, світлий верх і зелений метелик. Думаю, такий образ буде дуже елегантним і водночас дитячим (усміхається). Обрала для сина декілька відповідних комплектів, – розповіла Марина Леончук.

БАЗОВИЙ ГАРДЕРОБ ДЛЯ ХЛОПЧИКА

У шафі школяра обов’язково мають бути штани, сорочки (повсякденні та святкова; до речі, святковим варіантом може бути витончена вишиванка), жилет, піджак, джемпер, шкарпетки, футболки, майки, ремінь, спортивний костюм, сезонне та спортивне взуття.

До спортивної форми маємо певні обмеження – вона має бути темного кольору та бажано до неї взувати кеди. Однак дозволяється дещо відійти від правил. Оскільки я проти кедів, то ми обрали кросівки з «Ніндзяго», а костюм – із «Зоряними війнами», – розповіла Марина Леончук.

 

БАЗОВИЙ ГАРДЕРОБ ДЛЯ ДІВЧИНКИ

Маленьким красуням важливо мати шкільний костюм. Комбінувати можна, до прикладу, сарафан, спідницю, штани з піджаком, жилетом. Також у гардеробі школярки мають бути сорочки та блузи, джемпер, спортивна форма, майки, футболки, шкарпетки, колготки (також не зайвими будуть гольфи), сезонне та спортивне взуття.

_

АКСЕСУАРИ

Здебільшого дітям швидко набридає їхній «офіційний» вигляд. Та урізноманітнити образ школяра доволі легко – запитайте підказки у своєї фантазії.

До прикладу, піджаки та жилети можна увиразнити яскравими значками чи нашивками. У пригоді стануть і гарні, цікаві шкарпетки. Дівчатка можуть доповнювати образ бантами та брошками.

_

Важливо, щоб ваш нащадок носив одяг, який йому до душі – це стосується і шкільного вбрання. Тому під час вибору речей варто радитися зі своєю дитиною, враховувати її смак. Вона обов’язково відчує, що її думку цінують. У результаті – шкільний шопінг може стати приємним варіантом спільного проведення часу.

Я завжди раджуся з сином щодо вибору одягу для нього. Він говорить, що йому подобається, а що ні. Мені важко визначити, за яким принципом Гордій обирає свої речі. Наразі йому подобаються «Зоряні війни» та «Ніндзяго», – поділилася Марина Леончук.

До того ж ведуча розповіла, яку систему освіти обрала для свого майбутнього першокласника:

«Гордій навчатиметься за системою «Інтелект України», тому ми купили спеціальні зошити для навчання. За цією системою дитину вчать робити висновки та аналізувати інформацію, починаючи з першого класу. Він провчиться в цій школі чотири класи, а далі навчатиметься в іншому закладі. Сподіваюся, що згодом він сам відчує, за якою системою хоче вчитися».

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю