UA RU

Тіна Кароль і MONATIK розповіли, як вони боролися із зайвою вагою

©© 1plus1.ua

Зіркові тренери зізналися, хто їм допоміг побороти комплекси та страхи.

Тіна Кароль випустить іменну спокусливу помадуІсторія однієї з учасниць «Голос.Діти 3» змусила Тіну Кароль і MONATIKа пригадати, які комплекси їм довелося подолати в дитинстві. Під час останніх «сліпих прослуховувань» зіркові тренери почули історію 13-річної Софії Лис з Полтави, яка через зайву вагу довго не могла знайти друзів.

Щоб підтримати юну артистку, зіркові тренери розповіли, що в юності вони теж страждали від зайвої ваги та боролися зі своїми комплексами.

Моє бажання бути на сцені змінило мене. Ви також можете змінити світ своєю вірою в кожну людину, – розповіла Тіна Кароль.

Своєю чергою MONATIKЧому MONATIK ніколи не знімає шапку розповів про перше заняття брейк-дансом. За словами тренера, всі здивувалися, як «такий хлопчик» збирався танцювати».

Свій успіх зірковий тренер завдячує бабусі. MONATIK зізнався, що його вона обожнює «Голос.Діти 3», не пропускає жодного випуску і вболіває за всіх учасників.

Лариса Петрівна, спасибі велике тобі, що колись повірила в мене. Завдяки тобі я сьогодні став артистом, – подякував MONATIK своїй бабусі.

Зауважимо, що в зіркових тренерів «Голос.Діти 3» Потапа і MONATIK в командах залишилися лічені вільні місця, а Тіна Кароль першою сформувала свій музичний колектив.

В останньому випуску, який глядачі 1+1 побачать у неділю о 21:00, ми дізнаємося, хто стане останніми щасливими учасниками їх команд.

Із прем'єрою «Голос.Діти 3» стартував Рік Голосу на телеканалі 1+1, який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом «Голос країни 7».

Нагадаємо, що нещодавно Тіна Кароль зробила MONATIKу неочікуваний подарунок.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю