10 цікавих фактів про фільм "Коза Ностра. Мама їде"

10 цікавих фактів про фільм Коза Ностра. Мама їде
Facebook/FILM.UA Group

Класична комедія про італійських мафіозі, у центрі якої – сімейні цінності: батьки та діти, кримінал та побут, конфлікти та любов.

Поділитися:

У неділю, 18 червня о 20:50 на "1+1 Україна" відбудеться телепрем'єра україно-італійської комедії з Ірмою Вітовською в головній ролі. "Коза Ностра. Мама їде" – це гангстерська сімейна комедія, що розповість про пригоди української заробітчанки Влади Кози, яка допомагає італійському мафіозі залагодити конфлікти із дітьми, спадкоємцями клану, і, як наслідок, повернути колишню могутність. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українське кіно підкорює світ навіть під час війни: в широкий італійський прокат виходить комедія “Коза Ностра” з Ірмою Вітовською у головній ролі

Коза Ностра Ірма Вітовська  1+1

Фото: Facebook/FILM.UA Group  

1. Ірма Вітовська назвала свою роль у комедії "Коза Ностра. Мама їде" найавантюрнішою з усіх. Героїня Ірми Вітовської постає у фільмі як сучасна українка — сильна вольова жінка. Працюючи в домі мафіозі, українка Влада розкладає по поличках не тільки речі, а й запущені сімейні проблеми, бо українським мамам під силу все: приборкати і мафіозі, і дітей, і гарячий темперамент італійців.

2. У першій сцені стрічки, де Влада збирає своїх односельців на свято показано не лише акторів, а й справжніх жителів Карпат, які для зйомок вони вбралися у свої найсвятковіші гуцульські костюми.

3. Фільм виробництва FILM.UA Group (Україна),  Pepito Produzioni та Rai Cinema (Італія) за підтримки ДержКіно України.

4. Ідея комедії про українську жінку та італійську мафію належить сценаристці Анастасії Лодкіній. Історія проєкту розпочалася 2017 року, коли він пройшов до престижного конкурсу MIA TV Drama Series Pitching Forum в Римі. До створення комедії долучився продакшн Pepito Produzioni та телерадіокомпанія-гігант Rai.

5. Фільм був знятий ще у 2020 році. Зйомки повнометражної комедії розпочались у Карпатах, а решту зйомок провели у Римі та на Сицилії.

6. Режисером фільму виступив італієць Джованні Дота, володар 50 номінацій та 22 нагород міжнародних кінофестивалів.

7. 26 квітня 2022 року у Римі відбулася презентація фільму "Коза Ностра". У травні 2022 року фільм вийшов у прокат в Італії.

Коза Ностра мама їде 1+1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«Час розкривати Європі нашу спадщину», – Ірма Вітовська у «Сніданку з 1+1» розповіла про марафон інтерв’ю про Україну після презентації фільму «Коза Ностра» в Італії

8. Під час презентації фільму в Італії Ірма Вітовська розповідала журналістам про події в Україні, оскільки місцеві журналісти цікавилися не лише фільмом, а й війною, розв'язаною росією в Україні. Основні питання були пов'язані з історичним становленням української нації, направлені на те, щоб зрозуміти, хто ми й чому не є з росіянами "одним народом".

9. В Україні фільм на широких екранах показали наприкінці 2022 року.

10. У березні 2023 було проведено спеціальний показ сімейної комедії «Коза Ностра. Мама їде» за участі Ірми Вітовської для військових ЗСУ. Відтак бійці мали змогу переглянути світлу історію про любов, турботу та родинне тепло.

Дивіться фільм "Коза Ностра.Мама" їде" 6 січня о 20:50 на "1+1 Україна".