На 1+1 стартує новий сезон програми «Гроші»

Відомо, хто став новим ведучим програми «Гроші» на 1+1

Програма журналістських розслідувань повертається в ефір.

Поділитися:

На телеканалі 1+1 сьогодні, 2 вересня, о 22.45, стартує черговий сезон програми журналістських розслідувань «Гроші». Сезон розпочнеться з новим ведучим – журналістом-розслідувачем з багаторічним досвідом Олександром Преподобним.  

Олександр вже давно працює у журналістиці, тому з власного досвіду знає про специфіку розслідувань та їх значення для суспільства. Раніше Олександр був ведучим прямих ефірів на 1+1, 2+2 та інших телеканалах. За словами Олександра, його основна мотивація у роботі – це прагнення доносити до глядача правду про те, що відбувається в Україні, а також бажання бути каталізатором змін та контролювати своєю діяльністю органи влади, чиновників та політиків.

«Передусім ми шукали ведучого, який мав би активну громадянську позицію та розумівся на журналістських розслідуваннях. Олександр Преподобний добре знайомий нашому колективу. Свого часу він працював як у програмі «Гроші», так і в інших програмах департаменту журналістських проектів. Ми віримо у його успіх на новій посаді», – коментує керівник творчої групи інформаційно-розслідувальних програм 1+1 Максим Сухенко.

У прем’єрний випуск оновленої програми журналісти «Грошей» підготували низку розслідувань про нових народних депутатів – які скелети у шафах вони приховали, ідучи в Раду? Не оминуть увагою і старих політиків — у програмі покажуть, хто з топ-чиновників і як вивів із бюджету майже два мільярди гривень.  

Також зазначимо, що переглядати випуски програми ти можеш на новому YouTube-каналі «Грошей».

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю