Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Віра Кекелія та Роман Дуда презентували чуттєвий кліп

Віра Кекелія Роман Дуда
Насолоджуйтесь довгоочікуваним кліпом на пісню «Тобі»!

презентували довгоочікуваний кліп на спільну пісню «Тобі», яку виконавці випустили до першої річниці весілля.

У кліпі Віра і Роман Дуда зіграли пару, яка, перебуваючи в одному будинку, не бачить один одного. Герої заглиблюються у свій внутрішній світ, поки випадковий дотик не змінює їхнє життя, даючи шанс на щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віра Кекелія та Роман Дуда розповіли про поповнення в сім’ї

«Через історію в кліпі ми хотіли донести ідею того, що часто люди живуть, не помічаючи інших. Переживаючи свої невдачі, сумніви, концентруючись лише на собі, ми часто втрачаємо можливість стати щасливішими, зустріти «свою» людину і змінити власне життя. А потрібно лише відкритися світові і навчитися помічати прекрасне навколо себе», - говорить співачка VERA KEKELIA.

Зйомки кліпу проходили в мальовничих українських Карпатах серед гір і барвистого осіннього лісу. DUDA зізнався, що знімальній групі довелося долати складні погодні умови і сильний холод:

«Пейзажі високо в горах були просто приголомшливими. Такого раніше я не бачив ніколи. Але тумани, ожеледиця вранці і холод ускладнювали зйомки. Найскладнішими були сцени у воді. При температурі повітря 2-5 градусів ми знімали в крижаному гірському водоспаді. Потрібно було перебувати там до 20 хвилин. Чесно, зуб на зуб не попадав, і навіть гідрокостюм не допомагав».

Режисером-постановником кліпу виступила Леся Подолянко, оператор - Євген Усанов. Автором тексту і музики композиції є DUDA.

Виконавці також розповіли про долю золотої рибки, яку також видно у кліпі. 

«Рибка, яку Віра годує в кліпі, жива і здорова. Ми дуже переживали за неї через холод, але вона цілою і неушкодженою повернулася до зоомагазину», - каже DUDA.

Нагадаємо, вчора у фіналі проекту «Танці з зірками» («1+1») VERA KEKELIA і DUDA розчулили глядачів і користувачів мережі чуттєвим виконанням пісні «Тобі», під яку балетна пара Катерина Кухар та Олександр Стоянов виконали ніжний контемп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я мріяла про пластичну операцію», – Віра Кекелія

2018-11-27
Новини
Новини