UA RU

Володимир Зеленський розповів про головну інтригу другого сезону серіалу «Слуга народу»

Нові серії «Слуги народу» будуть більш захопливими та заплутаними

Нещодавно почалися зйомки другого сезонуСтартували зйомки другого сезону серіалу «Слуга народу» улюбленого глядачами комедійного політичного серіалу «Слуга народу» студії «Квартал 95» про чесного і принципового Василя Голобородька (Володимир Зеленський) - вчителя історії, який волею долі став Президентом країни і намагається зробити життя в ній кращим.

Режисер стрічки Олексій Кірющенко зазначив, що другий сезон буде складнішим та багатоплановішим від попереднього. Так, у нових серіях буде більше сюжетних ліній та цікавих сценарних поворотів: «Буде лінія олігархів та боротьби з ними, лінія особистих стосунків, багато ліній різних героїв, окрім Президента».

У нових серіях «Слуги народу» телеглядачі ближче познайомляться з родиною свого улюбленого героя Василя Голобородька - його батьками (Наталя Сумська та Віктор Сарайкін) і сестрою (Катерина Кістень). Крім того, відбудуться деякі зміни в команді чесного Президента. За задумом сценаристів, у нього з'явиться новий радник.

Кожна серія – це окрема частина серіалу. Проте, сюжети повнометражного фільму «Слуга народу», показ якого з успіхом пройшов у кінотеатрах України минулого року, і другого сезону серіалу пов'язані. Так, в новій 24-серійній стрічці, окрім подій, показаних у повному метрі, телеглядачі побачать пригоди Президента і колишнього Прем'єр-міністра, які передували їм, а також - продовження цієї історії.

У серіалі буде кілька «хвиль». Спочатку буде відчуття, що він все програв, потім - відчуття, що він виграв, але головної інтриги – чи буде другий термін – я не розповім. Побачите. Все як у житті, –розповів журналістам ТСН Володимир Зеленський.

Нагадаємо, перший сезон серіалу «Слуга народу» з великим успіхом транслювався на телеканалі «1+1» в 2015 році і став одним з найуспішніших телепродуктів осіннього сезону на українському ТБ. Другий сезон комедійного серіалу також можна буде побачити на телеканалі «1+1».

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю