Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Зеленський розказав, який серіал прийде на заміну "Сватам" (ВІДЕО)

1+1
Коли "Квартал" з'явився на "1+1", у країні почалися непрості події, але розважальні проекти не зникли. 

Володимир Зеленський зізнається, що мріє спробувати себе у ролі режисера, але поки що немає на це часу. Коли "Квартал" з'явився на "1+1", у країні почалися непрості події, але розважальні проекти не зникли.

"Мені здається, що тільки недалекі люди будуть казати, що розуміють, чого у такій ситуації потребує глядач. Я нічого цього не розумів. Нам просто хотілося висловлювати свою позицію у гумористичному жанрі", - зізнається шоумен. Свій шлях автори "Студії квартал 95" шукають постійно.

Зараз настала осінь, а це означає, що разом з нею на телебаченні з'являються нові проекти. Для глядача "1+1" кварталівці приготували нові випуски вже знайомого "Вечірнього Києва" та дві великих прем'єри.

Коли у мережі з'явилися фото Зеленського в образі кандидата у президенти, багато хто жарт не зрозумів та висловив йому свою підтримку по-справжньому.

"Це дуже смішно. Я граю у кіно, а люди пропонують у житті", - розповідає Зеленський.


Комік до своїх політичних амбіцій ставиться з гумором. Наразі робити політичну кар'єру у нього планів немає. А ось історію його героя, простого вчителя, який став президентом України, можна побачити вже незабаром. Прем'єра трагікомедії у "Слуга народу" запланована на листопад.

Також чекає сюрприз шанувальників серіалу "Свати". Його автори готують новий комедійний сімейний серіал "Родственнички". Подробиці дивіться у спеціальному сюжеті "Сніданку".

2015-09-29
Топ новини
Новини
Новини