Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Зеленський розповів "Теленеделе" про "Слугу народу" й виховання дітей

1+1
Виконавець головної ролі в телеісторії про наступного Президента  став героєм журналу "Теленеделя"

Виконавець головної ролі в серіалі "Слуга народу" Володимир Зеленський став героєм журналу "Теленеделя". У відвертому інтерв'ю виданню відомий гуморист розповів, як у телеісторії про наступного Президента керує країною. І як поєднує насичений робочий графік із особистим життям. Зокрема зізнався, що ранками встигає бавитися з молодшим сином Кирилом, який не припиняє його дивувати.

"Він стільки питань ставить! Найголовініше: "Куди ти йдеш?" І найстрашніша для нього відповідь: "На роботу". Розуміє, що повернуся незрозуміло коли. Хоча, не так. Він питає щодня "Ти сьогодні не йдеш на роботу?" Це дуже зворушливо. Хоча я встигаю  побути з ним. Найчастіше зранку. Прокидаюся о сьомій. І він зі мною. Уся сім'я спить, а ми йдемо вмиватися, чистимо зуби, розмовляємо… Така у нас справжня чоловіча компанія", - сказав Володимр.

Чим зараз Захоплюється донька Зеленського Олександра, як зіркового чоловіка підтримує дружина Олена? Що "Слугу народу" шокувало у Межигір'ї, де зокрема знімався серіал. Про це та інше читайте у свіжому номері "Теленедели".

2015-11-16
Топ новини
Новини
Новини