Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Як позбутися болісних спогадів та відкритися новим стосункам

Сьогодні о 22.00 покажуть новий випуск реаліті Одруження наосліп.

Сьогодні о 22.00 на 1+1 покажуть новий випуск реаліті Одруження наосліп, у якому телеглядачі побачать, як позбутися болісних спогадів заради нового щастя. На основі психологічної та емоційно-сексуальної сумісності психологи та ведучі Єгор Тополов і Олена Любченко підібрали чоловіка та жінку, які стануть героями сьогоднішньої програми та однією з найтемпераментніших пар сезону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психолог Єгор Тополов розповів про значення подарунків у стосунках

Так, під вінець наосліп піде приваблива тренер по фітнесу Таша, яка має вдосталь чоловічої уваги, проте вже давно самотня. Два невдалі шлюби, які залишили по собі глибокі душевні рани, не дозволяють жінці знайти сімейне щастя. Двічі розбите серце загартувало її характер та зробило Ташу жорсткою та прямолінійною.

«Таша має ефектну зовнішність та жорсткий, темпераментний характер. Вона наче «сталева леді», яка дуже швидко запалюється. Вона ще не відпустила «привидів» минулого, тому, наче їжак,  обороняється від чоловіків, щоб вони ненароком не завдали їй нового болю», - описує учасницю Єгор Тополов.

Таша вирішила взяти участь у проекті, перш за все, щоб зрозуміти, що заважає їй побудувати міцні стосунки, та змінитися.

Чоловіком, з яким вона одружиться наосліп в рамках проекту, стане тренер Олег з міста Дніпро. Олег був двічі одруженим, проте не зміг втримати сімейне щастя. Чоловік має багато спільних захоплень з Ташею, а його спортивне тіло часто приваблює жіночі погляди. Ідеалом жінки для харизматичного тренера є сильна та приваблива дівчина з характером, яка наповнить його життя змістом.

Психологи та ведучі впевнені, що спільні захоплення допоможуть парі побудувати стосунки, але заради власного щастя Тані та Олегу доведеться знаходити компроміси.

«Неможливо побудувати щасливі стосунки, не залишивши в минулому старі. Таша досі не відпустила свої минулі образи. Ці спогади завдають їй болю. Якщо ви у подібній ситуації, то потрібно наважитися на сміливий крок – викинути з життя все, що нагадує вам про це минуле, цю людину чи стосунки, та відрити нову сторінку у житті», - говорить Олена Любченко.

Одним з найскладніших випробувань для Таші у проекті стане спроба позбутися всіх речей минулого чоловіка, щоб нарешті звільнитися від сумних спогадів. Як зазначають психологи, цей крок є необхідним для всіх, хто прагне змінити своє життя та відкритися для нових стосунків.

Крім того, Олена Любченко і Єгор Тополов зізнаються, чи не найпоширенішою проблемою сильних жінок є невміння поступатися чоловіку. Так, Олена Любченко і Єгор Тополов приготували для пари випробування, в яких Таші доведеться навчитися відчувати свою жіночність та дозволяти Олегу бути сильним, а Олег спробує знайти вірну стратегію для завоювання жіночого серця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно обговорювати проблеми у стосунках

Одруження наосліп
Повні епізоди
2018-03-14
Топ новини
Новини
Новини