Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Олена Любченко пояснила, чому чоловіки стають «серцеїдами»

Психологи розкажуть, як підкорити «серцеїда» та знайти пару сильній жінці.

Сьогодні о 22.00 на 1+1 покажуть новий випуск реаліті Одруження наосліп, у якому телеглядачі дізнаються, як підкорити справжнього «серцеїда» та знайти пару сильній жінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виявляти почуття до коханих: Поради психологів

Героєм сьогоднішнього випуску стане 28-річний красень Валентин із Житомира. Активний та впевнений в собі хлопець пишається своїми досягненнями в романтичній сфері, проте запевняє, що втомився від легковажних стосунків. Він мріє зустріти старшу за себе жінку, з якою зможе створити щасливу родину.

Психологи і ведучі проекту Олена Любченко і Єгор Тополов на основі психологічної й емоційно-сексуальної сумісності обрали для Валентина дівчину, з якою він у межах програми одружиться наосліп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як побороти надмірну самовпевненість заради сімейного щастя

Під вінець із Валентином піде цілеспрямована і темпераментна Соломія, яка змалечку звикла самостійно заробляти та утримувати себе. Соломія шукає сильного чоловіка, який буде підтримувати та оберігати її, проте сильний характер часто заважає дівчині проявити власну жіночність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому чоловіки йдуть від «хороших дівчаток»?

На пару чекають випробування, у яких їм доведеться довести готовність змінюватися заради стосунків. Валентин приготував для дівчини справжні сюрпризи. Так, вже на першому побаченні хлопець подарував Соломії атрибут для романтичних ігор. Проте, найбільш неприємний сюрприз очікував на неї у соціальних мережах. Як виявилось, Валентин підтримує романтичні стосунки з іншими дівчатами.

«Для Валентина зазвичай стосунки тривають доти, доки триває пристрасть, а потім він їх завершує. Він не отримував достатньо материнської любові в дитинстві, тому компенсує це, підкорюючи жіночі серця, намагається довести собі, що його люблять, що він потрібен», - говорить Олена Любченко. 

Для Соломії справжнім випробуванням стане роль ніжної та жіночної дружини, яка віддає віжки управління родиною у сильні чоловічі руки.

«Щоб побудувати стосунки з сильним чоловіком, про якого вона мріє, Соломії потрібно навчитися стримувати свій лідерський дух та дати можливість чоловікові приймати рішення», - коментує Єгор Тополов.

Одруження наосліп
Повні епізоди
2018-02-21
Топ новини
Новини
Новини