UA RU

Стервозна красуня перевірятиме на міцність романтика-інтелектуала в Одруженні наосліп

Одруження наосліп
©© freepik.com

Стосунки у новоспеченій родині будуть складними з першого дня.

Сьогодні о 22:45 глядачі 1+1 побачать сьомий випуск реаліті-шоу Одруження наосліп. Ведучі проекту Єгор Тополов і Олена Любченко підбиратимуть учасникам пару на основі психологічної та емоційно-сексуальної сумісності.

Героями випуску стануть Петро та Ольга. Чоловік багато читає, займається саморозвитком і шукає ідеальну жінку для ідеального життя. Петро вважає, що закоханим людям мають подобатись однакові ресторани й фільми.

Олі притаманна риса, яку дуже любить у жінках Петро, ― легка стервозність. Дівчина з 15 років сама себе забезпечує. Декілька років Оля жила у Шанхаї, де працювала моделлю. Красуня мріє про чоловіка, який буде чути її бажання, розуміти потреби і втілювати їх у життя без додаткових натяків.

Стосунки у новоспеченій родині будуть складними з першого дня. Олю дратуватиме занадто романтичний характер чоловіка та вдавана усмішка. Також дівчина запідозрить Петра у невірності, через що перевірятиме його смс і дзвінки. Пару чекає захопливий політ на повітряній кулі, під час якого Оля відчуватиме себе по-справжньому щасливою. Та ще до завершення семиденного шлюбу, розгнівана та ображена одним із вчинків Петра, Оля скаже йому, що він – не чоловік.

Чи погодиться Оля дати новоспеченому чоловікові шанс змінитись і довести свої почуття ― дивіться 5-го березня о 22:45 у проекті Одруження наосліп на 1+1.

Також нагадаємо, що на 1+1 триває кастинг нового сезону Одруження наосліп. Якщо вам є 18 років і ви мрієте про щасливі й міцні стосунки, заповнюйте анкету й робіть сміливий крок назустріч своїй долі.

Одруження наосліп 7 сезон

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю