У реаліті «Одруження наосліп-3» розкажуть, як побороти егоцентризм партнера у стосунках

Одруження наосліп
Дивись відео

Сьогодні о 22.00 на телеканалі «1+1» у новому випуску реаліті телеглядачі побачать, як вокалістка спробує розтопити «холодне серце» відомого радіоведучого.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

27-річна Анна - творча особистість, вразлива душа якої не виносить брехні та зради. Сенсом свого життя дівчина вважає музику, адже тільки пишучи пісні, вона відчуває себе по-справжньому щасливою.

У Анни ніколи не було серйозних стосунків, тому що вона боїться втрачати близьких. Своїм найбільшим коханням вона вважає власний мотоцикл, який ніколи її не підводив.

Анна - дівчина дуже експресивна та емоційна, вона прагне до яскравого суспільного життя, і завдяки своїм якостям, здатна «пробити лід» особистості нашого нареченого - говорить Єгор Тополов.

Своїм обранцем дівчина бачить здатного на божевільні вчинки, але надійного чоловіка, який зможе не тільки розділити її творчі погляди на життя, а й сміливо проявляти почуття і не забувати про романтику.

Ведучі проекту Олена Любченко та Єгор Тополов підібрали нареченій саме такого нареченого на основі психологічної і емоційно-сексуальної сумісності.

Іван Потєхін - відомий радіоведучий, який також займається проведенням заходів. Він вважає себе кар'єристом: 80% свого часу Іван присвячує професії та своєму розвитку. Творчий і життєрадісний молодий чоловік не позбавлений самолюбства.

Іван - перспективний наречений, здатний зробити яскравим життя будь-якої дівчини. Він дуже захоплений своєю зірковою кар'єрою, але прагне до справжніх міцних стосунків. У нього є конкретний запит - створити сім'ю схожу на «подружжя Бекхемів, - розповідає Олена Любченко.

У чоловіка є досвід тривалих стосунків, але кожен раз вони різко переривалися, після чого серце Івана «вкрилося кригою». Герой наступного випуску програми шукає людину, з якою можна створити міцну родину. Для нього важливо разом розвиватись та йти по життю зі своєю обраницею.

Щасливі стосунки - це завжди заслуга двох закоханих, адже кожен робить в них свій вклад. Потрібно вчитися слухати, чути і навіть поступатися заради кохання. Чи зможе Іван забути про свою публічну професію та відкритися Ганні, та чи вистачить сил дівчині на те, щоб подолати егоцентризм свого обранця, дивіться вже сьогодні о 22.00.

Нагадаємо, за умовами проекту пара одружується наосліп і повинна прожити разом 6 днів, а на сьомий прийняти доленосне рішення - залишити обручки і ​​продовжити стосунки поза програмою або розлучитися.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю