Чим закінчиться серіал «Папік»: Вгадай фінал улюбленої стрічки

«Папік»: Чим закінчиться серіал - вгадай фінал улюбленої стрічки | 1+1

Яку кінцівку історії обереш ти?

Поділитися:

Сьогодні, 12 грудня, побачимо останні дві серії серіалу «Папік». Комедійна стрічка одразу полюбилася глядачам 1+1 та стала .

Історія про пенсіонера (Станіслав Боклан) та мисливицю на багатіїв (Дар’я Петрожицька) змушувала нас співпереживати героям, разом із ними сміятися, обурюватися та головне — замислюватися про життєві цінності. Напередодні завершення «Папіка» редакція 1plus1.ua пофантазувала над тим, якою може бути кінцівка цієї захопливої історії. Цікаво, а яким ти бачиш фінал серіалу?..

#1

Ліза зрозуміла, що кохання її життя — Ельдар. Хлопець пробачає зраду любої із заможним стоматологом Геннадієм Івановичем. Пара починає жити разом, зупинившись разом із Дідом у білосніжному маєтку.

Здається, у кожного з них все налагодилося. Та одного дня до маєтку повертаються його власники й проганяють «тріо». Дід вирушає до свого дому разом із Лізою та Ельдаром. Тепер їхнє життя не таке розкішне, та головне — вони щасливі. Хлопець багато працює, щоб зібрати гроші на власний ресторан. Тим часом його кохана намагається підкорити шоу-бізнес, а Дід збирає все більше підписників на YouTube. Ба більше, блогеру-пенсіонеру пропонують роль у кіно. А це велика втіха для актора, який так скучив за знімальним майданчиком.

#2

Після повернення власників маєтку Дід забирає Лізу й Ельдара до себе. Зрештою, зустріч Діда та викладачки з вокалу після років розлуки не пройшла безслідно — вони відчули теплі почуття одне до одного й одружилися. Натхненні «молодятами» Ліза й Ельдар також вирішують побратися. Колишня мисливиця на «папіків» влаштовується співачкою до ресторану та стає учасницею вокального шоу «Пой». На проекті дівчина розуміє, що спів – її хобі, а не справа життя. Здається, їй ще варто пошукати себе… Ліза подумує знову зацікавитися мистецтвом. Принаймні, з творчістю художника Айвазюка вона вже добре знайома.

#3

По поверненню власників розкішного маєтку головні герої живуть у старому будинку Олександра Миколайовича. Ельдар багато працює, щоб здійснити мрію – відкрити свій ресторан. Тим часом Лізу на вокальному шоу «Пой» помічає відомий продюсер і пропонує співпрацю. Вона нарешті знаходить мету в житті – хоче стати популярною співачкою. А Дід продовжує мотивувати своїх підписників у YouTube. На день народження Ельдар і Ліза роблять йому особливий подарунок – відпочинок у VIP-клубі. Саме там він зустрічає свою «мамік» — і життя набуває нових яскравих барв. 

poll_content_729

А втім, чим закінчиться «Папік», лишається лише здогадуватися. Розгадку дізнаємося сьогодні о 21.45 на 1+1.

Також дивися інтерв'ю Станіслава Боклана й Дар'ї Петрожицької у студії «Сніданку з 1+1»:

Дізнавайся більше про акторів, які так швидко тобі полюбилися, в ексклюзивних матеріалах нашого сайту:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю