UA RU

Поцілуймося

В основі сюжету багатосерійного фільму "Поцілуймося" - любовний трикутник. Тетяна, якій за тридцять, будує кар'єру і без особливого успіху намагається влаштувати особисте життя. Несподівано вона зустрічає Юрія - таємничого незнайомця, який розуміє її так добре, ніби читає її думки. Він колишній успішний бізнесмен, покинув усе й  повернувся зі Штатів через хворобу матері. Виявляється, що Юрій знайомий з Тетяною ще зі школи і тепер наполегливо й романтично пропонує розвинути їхні стосунки. Проте все, у що вже встигла повірити Тетяна, розвіюється немов міраж, коли вона дізнається, що в житті Юрія є Яна, яка чекає від нього дитину. Юрій і Тетяна могли б розлучитися назавжди, якби доля не звела їх знову в одному офісі й не змусила боротися за ту саму посаду.

Навколо трикутника Юрія, Тетяни та Яни розгортаються інші любовні історії, які не поступаються основній драматизмом. Товстувата, наївна і закомплексована погануля  Віра шукає судженого за допомогою сайтів знайомств. І нарешті знаходить. А в цей час її найкраща подруга Світлана переживає душевну травму через невірність чоловіка, який завів інтрижку по Інтернету. Подруги й не підозрюють, що життя їм розбив той самий чоловік. Зрештою всі знаходять своє щастя, хоча воно сильно відрізняється від того, яким уявлялося на початку

читати більше

Схожі програми

Страшко
з 26 вересня на ТЕТ
19:00
Моя улюблена Страшко
Моя улюблена Страшко
Україномовний серіал «Моя улюблена Страшко» -  адаптація всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty», що в перекладі означає «Неприваблива Бетті».
читати більше
Дивись відео
Дім Бобринських
Дивись відео
Крила кохання
Папік 2
Дивись відео
Папік 2
Папік 2
Лірико-комедійний серіал від Студії «Квартал 95»
Дивись відео
Дикі
Дикі
Дикі - новий сериіал на 1+1
СидОренки-СидорЕнки
У 40 епізодах нового серіалу ти дізнаєшся про перипетії в житті двох українських родин — СидОренків та СидорЕнків. Вони мають різний соціальний статус, проте дещо їх все ж таки об’єднує — через 16 років однофамільці дізнаються, що їхніх дітей переплутали у пологовому будинку.
читати більше
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю