Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Родичі, Родственнички, Родичі Квартал 95, Родичі 1+1 Родичі– 8-серійна трагікомедія студії Квартал 95, яка розповідає про непрості стосунки батьків і дітей. Режисер телеісторії -  Андрій Яковлев, який подарував глядачам 1+1 сітком Свати. Головні ролі у серіалі Родичі  виконали українські актори.
Архів
Анонс

Родичі– 8-серійна трагікомедія студії Квартал 95, яка розповідає про непрості стосунки батьків і дітей. Режисер телеісторії -  Андрій Яковлев, який подарував глядачам 1+1 сітком Свати. Головні ролі у серіалі Родичі  виконали українські актори.

Родичі у соцмережах

Родичі
Повні епізоди
  • 1 сезон

Родичі– 8-серійна трагікомедія виробництва студії Квартал 95, яка розповідає про непрості стосунки батьків і дітей. Режисер телеісторії -  Андрій Яковлев, який подарував глядачам 1+1 сітком Свати. Головні ролі виконали українські актори – Віра Кобзар, Катерина Кістень, Віталій Іваненко, Олеся Жураковська.

Голову родини зіграв Олександр Фіклістов, а ролі братів Ігоря та Дмитра – Дмитро Суржиков і Джемал Тетруашвілі. Продюсери проекту – Володимир Зеленський, Андрій Яковлев, Борис Шефір та Сергій Шефір.