Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Розсміши коміка. Діти, настя Каменських, шоу 1+1, проект 1+1, Розсміши коміка. Діти - розважальне гумористичне шоу виробництва студії Квартал 95. У проекті беруть участь артистичні діти віком від 5 до 13 років. Їхнє завдання - протягом  хвилини змусити усміхнутися хоча б одного з двох членів журі. Зіркові коміки проекту - Володимир Зеленський і Євген Кошовий. Ведуча – Настя Каменських.
Щосуботи
18:30

Розсміши коміка. Діти - розважальне гумористичне шоу виробництва студії Квартал 95. У проекті беруть участь артистичні діти віком від 5 до 13 років. Їхнє завдання - протягом  хвилини змусити усміхнутися хоча б одного з двох членів журі. Зіркові коміки проекту - Володимир Зеленський і Євген Кошовий. Ведуча – Настя Каменських.

Розсміши коміка. Діти у соцмережах

Найкращі відео

Всі відео
Софія Могильна і Поліна Кирпань. Розсміши коміка. Діти 4 сезон 7 випуск
Софія Могильна і Поліна Кирпань. Розсміши коміка. Діти 4 сезон 7 випуск
Матвій Абросімов та Катя Коваленко. Розсміши коміка. Діти 4 сезон 8 випуск
Матвій Абросімов та Катя Коваленко. Розсміши коміка. Діти 4 сезон 8 випуск
Розсміши коміка. Діти
Повні епізоди
  • 4 сезон
  • 3 сезон
  • 2 сезон
  • 1 сезон

Розсміши коміка. Діти - гумористичне шоу, у якому беруть участь діти від 5 до 13 років. Їхнє завдання - протягом  хвилини виступити зі скетчем, акторською мініатюрою, монологом, пантомімою, смішним віршем, піснею чи будь-яким іншим номером, який змусить усміхнутися хоча б одного з суддів.

Якщо вдасться, конкурсант отримує гонорар за перший тур. Далі він має вибір: пройти в наступний етап і отримати можливість заробити набагато більше або ж відмовитися від подальшої участі, але забрати вже виграний приз. Якщо ж в наступному турі учаснику не вдається розсмішити коміків, він втрачає зароблені раніше гроші. Головний приз шоу – 50 000 тисяч гривень. У складі журі Розсміши коміка. Діти Володимир Зеленський і Євген Кошовий. Ведуча – Настя Каменських.

Більше програм