Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
До 25-річчя Незалежності України телеканал 1+1 готує телеглядачам особливий спецпроект.

До 25-річчя Незалежності України телеканал 1+1 готує телеглядачам особливий спецпроект.

25 незалежних років в соцсетях

25 незалежних років
Олег Скрипка: Проект Оберег призывает к единству нации
К 25-й годовщине независимости Украины 25 музыкантов объединились, чтобы спеть одну песню. "Нужно объединять свои усилия вокруг прекрасных идей", - считает Олег Скрипка. Смотрите премьеру клипа Оберег 24 августа в Сніданке на 1+1.
Показать больше
Показать меньше

До 25-річчя Незалежності України телеканал 1+1 готує телеглядачам особливий спецпроект.

Канал запустив промо-кампанію, у рамках якої був презентований ролик, що пропонує глядачам разом із ведучими 1+1 подивитись на нашу країну – прекрасну та унікальну. 

24 серпня, в День Незалежності України, канал покаже спеціальний проект «Океан Ельзи. Без меж» - телеверсію концерту гурту в Дніпрі у рамках «Світового туру 2016-2017».

Супроводжувати концертні номери «Океана Ельзи»25 найулюбленіших пісень гурту Океан Ельзи у телеверсії будуть сюжети про знаменитих і звичайних, маленьких і дорослих українців, які живуть на Заході та Сході, а також в інших країнах світу, чиє життя змінила творчість гурту. Багато з них поділяться особистими історіями про те, як разом із музикою гурту, який є майже ровесником незалежності, змінювалася не тільки країна, але й життя нового покоління незалежних українців.

Кожен може стати частиною спеціального проекту «1+1», розповівши свою історію і і надіславши її творцям фільму

Виробництвом спецпроекту до Дня Незалежності займається «1+1 Продакшн».

Окрім того, мільйони українців, які будуть святкувати з телеканалом «1+1» ювілей Незалежності нашої країни, побачать унікальне документальне розслідування власного виробництва про історію України, спеціальні випуски ТСН та фільми.

Святкуймо #25незалежнихроків разом!

Другие программы