Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Премьера на 1+1 - с 16 марта по буднях в 15:45 стартует новое реалити-шоу Битва салонов
Архив
03:00

Премьера на 1+1 - с 16 марта по буднях в 15:45 стартует новое реалити-шоу Битва салонов

Премьера на 1+1 - с 16 марта по буднях в 15:45 стартует новое реалити-шоу Битва салонов

Впервые собственники салонов красоты предстанут в роли клиентов. Проект объединит всю страну, чтобы выбрать самых достойных в сфере бьюти-услуг, расскажет про новинки парекмахерского исскуства и косметологии. 

"Канал"1+1" ретельно перевіряв ресторани України. Прийшов час перевірити тих, хто обіцяє нас зробити красивими - тобто салони краси. Тільки в Києві їх близько 600!!! Це дуже гарний, але жорстокий бізнес з величезною конкуренцією. Коли ми запускали проект, ми розуміли, що конфлікт можливий з самого початку і представники салонів відстоюватимуть честь свого бізнесу. Але ми навіть припустити не могли, наскільки жорсткою буде ця Битва!" - розповів керівник Friends Production Олексій Гончаренко.

Салони змагаються у кваліфікації майстрів, оригінальності послуг та адекватності цін. У кожній програмі беруть участь три салони, господарі (представники) яких ходять у гості один до одного, щоб на собі випробувати кращі пропозиції салону-конкурента. Процедуру вибирає представник салону, а клієнт не може від неї відмовитися.

Послуги можуть бути якими завгодно: від нарощування вій до епіляції волосся на грудях у чоловіків, і від запаювання кінчиків волосся вогнем до видалення бородавок.

В кінці дня клієнти описують свої враження про процедури і залишають суму на свій розсуд. Перемагає салон, прайсові ціни якого будуть максимально збігатися з сумами, залишеними клієнтами-конкурентами.

Другие программы