UA RU
Свати
Смотри видео
сериал
Свати
«Свати» — украинский комедийный сериал от студии «Квартал 95». В центре сюжета жизнь двух противоположных семей: семьи Будько — выходцев из деревни, и семьи Ковалевых — настоящих интеллектуалов из большого города. Каждая серия — новая юмористическая история про таких разных сватов, отношения которых будут кардинально меняться, но неизменным останутся качественный юмор и легкая атмосфера киноленты. Наслаждайся просмотром теплого семейного сериала вместе с близкими людьми!
читать больше
Сватики
Сваты - короткие анимационные скетчи, основанные на самых смешных эпизодах популярного сериала студии Квартал 95 Сваты. В этом проекте Знакомые зрителям герои станут мультперсонажи и подарят еще более шуток с экранов телевизоров.
читать больше
Село на мільйон 2
Боротьба за славнозвісний мільйон триває! На заваді планам Тимура і Колі може стати весілля Каті – вона не тільки вирішує вийти за Дмитра, але й планує разом з ним переїхати на Синевір. До того ж, в серіалі з’явиться ще один претендент на завітний спадок. Слідкуйте за подіями – може, щастя посміхнеться саме вашому улюбленцю.
читать больше
Сериал "Суббота"
У родині Каблукових щастя – родичі приїхали! Якщо ви не відчули іронію і не посміхнулися, ви, мабуть, не зустрічалися з непроханими гостями. Важко поводитися чемно, коли ти з чоловіком ніколи не залишаєшся вдвох! Чи витримає союз Степана та Аріна випробування цим візитом, дивіться у серіалі «Субота» на 1+1.
читать больше
06:00
Сейчас в эфире

Информационный марафон

06:00

Информационный марафон

06:00

Информационный марафон

06:00

Информационный марафон

06:00

Информационный марафон

06:00

Информационный марафон

СидОренки-СидорЕнки
В 40 эпизодах нового сериала ты узнаешь о перипетиях в жизни двух украинских семей — СидОренок и СидорЕнок. У них разный социальный статус, но кое-что их все же объединяет — через 16 лет однофамильцы узнают, что их детей перепутали в роддоме.
читать больше
Сила кохання Феріхи
Сила любови Ферихи
читать больше
Сказочная Русь
  Новий випуск присвячений дівчатам і жінкам. Саме вони стануть учасницями конкурсу "Мисс Сказочная Русь".
читать больше
Славяне
Международный 12-серийный проект, над производством которого работала украинско-словацкая команда кинематографистов.
читать больше
Століття Якова
Вже скоро в ефірі каналу 1+1 відбудеться прем’єра 4-серійної епічної драми «Століття Якова» за однойменним романом-лауреатом літературної премії «Коронація слова» Володимира Лиса. 
читать больше
Сувенір з Одеси
Події серіалу розгортаються протягом ХХ століття. Після більшовицького перевороту в 1917 році, Одеса за три роки переживає зміну семи влад Поки влада в Одесі стрімко переходить з рук в руки, а вплив місцевого криміналітету залишається незмінним, двоє закоханих молодих людей – Матвій та Ліза – намагаються не стати пішаками в іграх легендарних історичних особистостей, таких, як отаман Котовський і король нальотчиків Михайло Винницький (Мішка Япончик).
читать больше
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю