Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Тина Кароль снялась в старинном костюме для благотворительного календаря

Тина Кароль примеряла украинский брачный костюм начала XIX века для благотворительного проекта «Щирі».

Марічка Падалко зачарувала своїм образом в українському вбранні (фото)Українська поп-діва та тренер проектів «Голос країни» та «Голос. Діти» Тіна Кароль взяла участь у благодійному проекті «Щирі». Зірка знялася для календаря у весільному костюмі початку ХІХ століття.

Щоб точнісінько повторити старовинний образ нареченої, стилісти проекту Марічка Квітка та Антоніна Белінська полювали на одяг та прикраси в музеях та навіть приватних колекціях.

Тіна Кароль відтворюватиме образ нареченої з Івано-Франківщини, де зірка жила з 7-ми років. 

Я давно мріяла взяти участь у подібному проекті. Це чудова ініціатива, яка нагадує про наші традиції і корені, допомагає в самоідентифікації. Тепер моє завдання – бути щирою і завжди пам'ятати, звідки я родом. –розповіла артистка для журналу Elle.

Стилістам вдалося повторити автентичний образ дівчини з села Великий Ключів за допомогою тодішних хустин, вінка з гусячого пір'я та прикрас. Всі намиста (корали, перли, бісерні селянки) - це оригінали XIX століття. Тіна зізналася, що костюм та прикраси надзвичайно важкі.

Мені здається, що костюм важив кілограм 25! У мене на шиї залишилися відбитки від намиста. Але знімати їх не хотілося. Заради такої краси я готова терпіти. Це ж все ручна робота! У кожному стібку на вишиванці, в кожній намистинці закладено нашу культурну спадщину, наш генокод. - ділиться враженнями Тіна Кароль.

Соломія ВітвіцькаЗагалом у благодійній фотосесії взяло участь 16 українських зірок. Серед них була й Соломія Вітвіцька, що відтворювала образ нареченої із Черкащини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 улюблених модних придбань Соломії Вітвіцької.

Ольга ФреймутНародному інспектору Ользі Фреймут дістався образ нареченої з Лемківшини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після інспекції Фреймут у Херсоні встановили новий дитячий майданчик.

Нагадаємо, що проект «Щирі» стартував у 2014 році. Тоді зібрані кошти передали "Волонтерській сотні". У цьому році проект підтримає розвиток регіональних музеїв України.

Голос. Дети
Полные эпизоды
2016-12-07
Загружается
Новости
Новости