Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Інспектор Фреймут, Ольга Фреймут У програмі телеведучий Володимир Остапчук проведе інспекції українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.
Скоро

У програмі телеведучий Володимир Остапчук проведе інспекції українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.

Інспектор. Міста в соцсетях

В новом сезоне "Инспектор.Города" проверит шесть небольших украинских городов

В новом сезоне Владимир Остапчук и команда «Инспектор. Города» будет расследовать резонансные события, которые случились в тех населенных пунктах, куда отправилась съемочная группа.

Лучшие видео

Все видео
Проверка воды города Ирпень - Инспектор. Города. 6 выпуск 1 сезон
Проверка воды города Ирпень - Инспектор. Города. 6 выпуск 1 сезон
Проверка медицины города Ирпень - Инспектор. Города. 6 выпуск 1 сезон
Проверка медицины города Ирпень - Инспектор. Города. 6 выпуск 1 сезон
Проверка сферы услуг города Ирпень - Инспектор. Города. 6 выпуск 1 сезон
Проверка сферы услуг города Ирпень - Инспектор. Города. 6 выпуск 1 сезон
Проверка безопасности города Ирпень - Инспектор. Города. 6 выпуск 1 сезон
Проверка безопасности города Ирпень - Инспектор. Города. 6 выпуск 1 сезон
Інспектор. Міста
Полные эпизоды
  • 2 сезон
  • 1 сезон

Простите, видео с этого сезона
появится на сайте в ближайшее время

У програмі телеведучий проведе інспекції українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.

«Україна - дуже перспективна країна, де живуть діяльні, креативні і талановиті люди. Я впевнений в її щасливому майбутньому, тому, будучи резидентом Канади, я живу тут. Але українці заслуговують жити за європейськими стандартами якості вже зараз. За допомогою нашого проекту ми будемо підвищувати ці стандарти і мотивувати людей ставати кращими», - каже Володимир.

Метою проекту «Інспектор. Міста» є поліпшення життя населення і підвищення рівня обслуговування в пологових будинках, супермаркетах, школах, дитячих садах та інших громадських закладах країни. Підкреслюючи переваги кожної з установ, даючи корисні поради і вказуючи на помилки в роботі, Володимир Остапчук стимулюватиме працівників медицини, освіти, громадського харчування, транспорту та інших сфер до більш відповідального ставлення до своїх обов'язків і підвищення якості послуг, що надаються простим українцям.

Другие программы