Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
8 березня о 23:45 на телеканалі «1+1» покажуть телеверсію ювілейного шоу «Потап і Настя. Золоті кити».

8 березня о 23:45 на телеканалі «1+1» покажуть телеверсію ювілейного шоу «Потап і Настя. Золоті кити».

Концерт Потапа і Насті. Золоті кити
Концерт Потапа и Насти. Золотые киты – 8 марта на 1+1
Золотые киты – юбилейное шоу Потапа и Насти в новом формате, состоящее из лучших хитов и музыкальных новинок от главных экспериментаторов современного шоу-бизнеса. Смотрите концерт Потапа и Насти "Золотые кита" 8 марта в 23:45 на 1+1.
Показать больше
Показать меньше
Выбранный плейлист
Анонсы
1 из 1 видео

Тренер «Голосу країни-7» Потап разом з Настею Каменських святкують 10-річний ювілей групи грандіозним шоу «Золоті Кити», яке стало найбільш технічно складним за всю історію групи. Рухомі конструкції і професійне обладнання встановлювали кілька днів, а екран трикутної форми був розроблений спеціально для концерту.

Кожен номер шоу, візуальним оформленням якого займалися творці проекту «Голос країни», являє собою окремий етап творчості дуету. Програма включає в себе всі найяскравіші хіти групи за десять років у живому виконанні.

Одним із найбільш зворушливих моментів концерту став спільний номер Потапа і Насті з підопічними продюсера у проекті «Голос.Діти-3». Вісімнадцять учасників команди Потапа виконали авторський ліричний вступ і пісню «Вместе» з Потапом і Настею. Вся дружна команда була одягнена в оригінальні футболки із зображенням золотого китів.

Над телеверсією концерту працювала творча команда «1+1 Продакшн».