UA RU

«Найкращий» тиждень мого життя

Комедійний серіал «Найкращий» тиждень мого життя» розповідає про найабсурдніші життєві ситуації, які можуть статися з молодятами напередодні весілля. У центрі сюжету – вічна проблема взаємин батьків і дітей.

За тиждень до весілля головні герої вирішують поїхати до батьків нареченої. Майбутньому чоловіку Ігорю доводиться дуже непросто, адже на кожному кроці закоханий і пустотливий хлопець примудряється втрапити в неприємні ситуації.

Стосунки між нареченим і батьками загострюються, а будь-яка спроба виправити становище завершується провалом. Знайомство з родичами коханої перетворюється для Ігоря на «найкращий» тиждень його життя.

Дивіться український серіал «Найкращий» тиждень мого життя» скоро на 1+1.

читать больше

Похожие программы

СидОренки-СидорЕнки
В 40 эпизодах нового сериала ты узнаешь о перипетиях в жизни двух украинских семей — СидОренок и СидорЕнок. У них разный социальный статус, но кое-что их все же объединяет — через 16 лет однофамильцы узнают, что их детей перепутали в роддоме.
читать больше
Папик 2
Пн-Чт
20:40
Папик 2
Папик 2
лирико-комедийный сериал от Студии «Квартал 95».
Каждую субботу
22:15
Дикие
Дикие
Дикие - новый сериал на 1+1
Смотри видео
Свати
Свати
«Свати» — украинский комедийный сериал от студии «Квартал 95». В центре сюжета жизнь двух противоположных семей: семьи Будько — выходцев из деревни, и семьи Ковалевых — настоящих интеллектуалов из большого города. Каждая серия — новая юмористическая история про таких разных сватов, отношения которых будут кардинально меняться, но неизменным останутся качественный юмор и легкая атмосфера киноленты. Наслаждайся просмотром теплого семейного сериала вместе с близкими людьми!
читать больше
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю