UA RU

18 підопічних Потапа заспівали зі своїм зірковим тренером на великій сцені (фото)

©© 1plus1.ua

Артист запросив учасників «Голос. Діти 3» виступити на головному концертному майданчику країни.

MONATIK написав зворушливе звернення до своїх підопічнихУчасники команди Потапа з шоу «Голос. Діти 3» виступили разом зі своїм тренером на концерті в Києві.

Вчора, 16 листопада, в столичному ДК «Україна» відбувся концерт Потапа і Насті в рамках ювілейного туру «Золоті кити». На великій сцені, окрім популярних артистів, заспівали юні вокалісти «Голос. Діти 3».

Вісімнадцять підопічних Потапа виконали авторський ліричний вступ і пісню «Вместе» з Потапом і Настею. Дружна команда зіркового тренера була одягнена в оригінальні футболки із зображенням золотих китів.Зауважимо, що нещодавно на шоу «Голос. Діти 3» MONATIK подарував своїм вокалістам особливу форму.

За лаштунками учасники команди Потапа зустрілися зі своїм наставником, обіймалися і жартували. Незважаючи на те, що деякі вокалісти вже покинули проект на етапі «вокальних боїв», команда приїхала на концерт у повному складі.

Кожен із підопічних Потапа мав можливість виступити зі своїм тренером на головному концертному майданчику країни і отримати незабутній досвід спілкування з публікою.

Із прем'єрою «Голос. Діти 3» стартував Рік Голосу на телеканалі 1+1, який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом «Голос країни 7».

Нагадаємо, що нещодавно найзворушливіша пара «Голос. Діти 3» прокоментувала свої стосунки.

Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю