Найвищий учасник «Голосу країни 7» розповів, яка трагічна подія вплинула на вибір його пісні

Голос країни

Учасник команди Тіни Кароль розповів, що змусило його прийти на «Голос країни 7».

Поделиться:

Алла Кудлай зізналася, чому насправді прийшла на «Голос країни 7»20-річний Євген Агєєв, який нещодавно приєднався до зіркової команди Тіни Кароль, відверто розповів про те, що привело його на сцену вокального шоу «Голос країни 7».

Хлопець зізнався, що хоче за допомогою музики нести добро людям.

На «Голос країни 7» я прийшов тому, що співати – моя давня мрія. Я хочу за допомогою пісні робити людей добрішими. Мені здається, в мене це виходить, - запевняє Євген Агєєв.

Євген займається музикою з 6 років: закінчив музичну школу, а зараз займається у вокальній студії. Юний виконавець переконаний, що талант йому передався від його бабусь.

Від дідусів мені передався ріст, а від бабусь - талант. Проте я думаю, що тут ще й є значна частина техніки. Це теж зіграло свою роль, - сміється хлопець.

Учасника неабияк вразила тепла атмосфера на шоу «Голос країни 7».

Мені тут дуже комфортно, тут дуже теплі люди, неймовірна атмосфера, яка тебе надихає. Хочеться жити і робити щось, - поділився співак.

На сліпих прослуховуваннях хлопець зворушливо виконав пісню Святослава Вакарчука «Коли навколо ні душі», чим підкорив серце зіркового тренера Тіни Кароль. Хлопець розповів, що дуже хвилювався, оскільки він давно обожнює Тіну та стежить за її творчістю.

Досі не може повірити, що це трапилося насправді. У мене тремтіли і руки і ноги. Я можу сказати з упевненістю, що я фанат Тіни Кароль: слідкую за її творчістю ще з «Нової хвилі». У мене є всі її альбоми, диски, плакати, - розповідає  Євген Агєєв.

Вибір пісні для першого етапу музичного шоу був невипадковим, адже вона, за словами Євгена, пов’язана з особистою трагічною історією.

В цьому році у мене трапилася ситуація, після якої я зміг нарешті її заспівати. Я зрозумів про що вона, бо не так давно втратив рідну людину. Пісня стала для мене такими собі ліками, допомогою в тій ситуації, яка трапилась. Я співав її для свого брата, - зізнається хлопець.

Дивіться «Голос країни 7» щонеділі о 21:00 на 1+1.

Новости по теме