Учасниці проекту Поверніть мені красу розповіли, як змінилось їхнє життя

Героїні минулого сезону отримали квитки у нове життя.

Поделиться:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Сьогодні о 22.00 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нового третього сезону проекту Поверніть мені красу, учасницями якого є жінки, які зневірилися у собі через серйозні зовнішні вади. «Команду порятунку» склали пластичний хірург Ростислав Валіхновський, дизайнер Андре Тан, психолог Олена Любченко, а також експерт зі здорового способу життя Анна Буткевич.

До прем’єри проекту героїні минулого сезону розповіли, як змінилось їхнє життя після участі у програмі. Так, 41-річна Оксана Шевчун із міста Терни Сумської області, яку через величезну родиму пляму на обличчі чоловік хотів позбавити життя, переїхала до Києва. Наразі Оксана працює молодшою ​​медсестрою у клініці хірурга Ростислава Валіхновського, який разом із «командою порятунку» проекту подарував їй нову зовнішність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 простих правил, щоб зустріти весну у формі

«Квиток у своє нове життя я вистраждала, але після цього мій світ заграв різнокольоровими фарбами. Змінилося все: моя зовнішність, внутрішній стан, місце проживання та робота. Я навіть не могла уявити, що буду жити у Києві. Тільки зараз відчула себе повноцінною щасливою жінкою», - зізналась учасниця «КП в Україні».

Після проекту Оксана позбавилась великої плями на обличчі, стала стрункішою, а також перестала носити окуляри, адже лікарі провели героїні операцію з поліпшення зору. 

28-річна Тетяна Вороніна з Києва, яку 10 років тому нав'язливий прихильник облив кислотою, знайшла своє кохання та одружилася. Пара познайомилась у соціальній мережі і вже через 10 місяців після зустрічі побралася.

«Моє життя розділилося на до і після участі у проекті. Завжди мріяла, щоб мене любили, і це сталося - я одружилася. Андрій дуже добрий і надійний, завдяки йому я відчуваю себе красивою, бажаною і коханою. І це найголовніше», - сказала Тетяна.

Пластичний хірург Ростислав Валіхновський прибрав страшні шрами на обличчі та тілі жінки. Тим часом, психолог Олена Любченко вилікувала душевні шрами учасниці, а дизайнер і стиліст Андре Тан перетворив Тетяну на чуттєву блондинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До команди Поверніть мені красу приєднався новий експерт

Героїнею першого випуску нового сезону «Поверніть мені красу» стане 45-річна багатодітна мама Марія Оноприяк з села Іванівка Горохівського району Волинської області. Після народження чотирьох дітей у жінки з’явилась зайва вага, а також величезні розтяжки на тілі. Неправильне харчування погіршило проблему – у героїні утворився живіт-фартух, під яким з'явилися попрілості, виразки і ранки.

Тим часом, через комплекси пов’язані з зовнішнім виглядом у Марії зіпсувалися стосунки з чоловіком, що призвело до відсутності їх близькості. Єдиною підтримкою героїні стали діти, адже навіть односельчани насміхаються над вагою жінки. Більше всього Марія боїться втратити коханого та не реалізувати свою давню мрію - відкрити власну ферму.

Як Марія Оноприяк буде проходити через фізичні випробування, а також чи зможе переступити через власні комплекси, дивіться 20 березня на телеканалі 1+1.

Нагадаємо, що у програмі Поверніть мені красу, яка успішно транслювалася на 1+1 два сезони поспіль, жінки отримують шанс не тільки виправити недоліки зовнішності, які роками негативно впливали на їхню долю, але і кардинально змінити своє життя. Окрім того, особливістю нового сезону стане те, що команда проекту допоможе жінкам досягти цілей та реалізувати життєві плани, які раніше здавались недосяжними через їхні зовнішні вади.

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю